2733
2739
عنوان

سالن پذیرایی خوب قیمت مناسب ؟

1933 بازدید | 9 پست
سلام دوستان برای ولیمه مکه سالن پذیرایی خوب با غذای خوب و قیمت مناسب سراغ ندارید؟ اگر میشناسید خدا خیرتون بده لطفا معرفی کنید.

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سالن متین توی شریعتی فوق ا لعاده است حتما یک سر به اونجا بزن همه چیش در حد بیسته از محیط شیک ولوکس .غذا ها عالی . کارکنان مرتب ومودب مدیریت وقیمت فوقالعاده ما توی اردیبهشت یک مراسم تو اونجا داشتیم بدون استثنا همه مهمانها راضی بودند . من ازلوکس بودنش خیلی لذت بردم قبلش خیلی دنبال سالن گشتیم ولی سالن های دیگه در برابر اون هیچ بودند.قبل از دیدن اون حد اقل به دو تا از سالنهاییکه بهت معرفی میکنند برو وقیمت بگیر بعد برو اونجا با چشم باز انتخاب کن .موفق باشید.
به او گفته شد : " وارد بهشت شو " . گفت: "ای کاش قوم من می دانستند"
2738
خیام منم رفتم قیمتاش خوب بود
سالنهای یاران محمد هم قیمتاش خوبه شعبه هم دارند
خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️
تالار سعدآباد تو تجریش. شیکه قیمت هاش هم مناسبه. فقط چون بالای تهرانه هواستون به آرایشگاه و باغ و آتلیه و ... باشه تا به ترافیک نخورید و به موقع برسید...

تالار نت سایت جامع تالارهای پذیرایی ایران

تالار باشگاه نیاوران

تالار قصر گلچین

تالار قصر آیلین

باغ تالار ساقدوش

باغ تالار آناهیتا

باغ تالار کلاسیک

تالار برازنده

تالار پذیرایی نگین

تالار سفید

تالار عروسی سناتور

تالار قصر پارسه

تالار نت سایت جامع تالارهای پذیرایی، تالار عروسی، تالار عروسی در تهران

ملاک انتخاب تالار عروسی، بهترین تالار پذیرایی، مدل لباس عروس، آرایش عروس، شب عروسی، تالار عروسی | تالارهای تشریفاتی | مراسم عروسی یکی از به یادماندنی ترین روز های زندگی هر زوج است که همه برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم تلاش می کنند. یکی از ملاک های مهم هر چه بهتر برگزارشدن این مراسم تالار عروسی است که می بایست در انتخاب یک تالار عروسی ایده آل بیشترین دقت را انجام داده و همه جوانب را رعایت نمود. جهت انتخاب تالار عروسی خود حداقل 6 ماه قبل اقدام به انتخاب روز و هماهنگی تالار اقدام نمایید. تالار نت سایت جامع تالار های پذیرایی تهران می تواند در انتخاب شما کمک کند. تالارهای پذیرایی تهران | تشریفات عروسی |
بهترین مرکز تخلیه چاه تخلیه چاه |

تالار قصر محمد

تالار قصر سفید شمیران

تالار عروسی آناهیتا

تالار قصر فردوس

تالار باشگاه سهند

تالار باشگاه سهند