2737
2734
عنوان

بیگودی جادویی کی استفاده کرده؟

744 بازدید | 11 پست
دیروز یه بسته خریدم. موهای من یه کم حالت داره. ولی اگه نرم کننده نزنم وزوزی میشه. حالا می خوام از این بیگودی استفاده کنم. اگه نرم کننده بزنم دیگه حالت نمی گیره؟ اگه نزنم وزوزی نمیشه؟ چکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من موهای منم حالت داره . من تو حمام نرم کننده می زنم بعد تیکه تیکه اول موس فر کننده می زنم بعد تو بیگودی می ذارمش خیلی هم خوب و زود حالت میگیره فقط مطمئن شو موهات تو بیگودی کامل خشک شده بعد درش بیارر
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
2742
وقتی یه کم نم داره تو بیگودی بپیچون نه خشک باشه و نه خیس اگه موس فر نداری ژل بزن. موهاتو خوب با دست صاف کن بعد تو بیگودی بذار قشنگ تر میشه فرهاش
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
2740
مرسی عزیزم که جوابم رو دادی نسیم جون. Simia جون راستش دیشب چندتایی امتحان کردم یه کم وزوزی شد (البته فقط امتحانی گذاشتم ها) ولی در کل خوشم اومد. خیلی راحت تر از بابلیس هستش. فقط این که یه بستش برای من کم بود باید برم یکی دیگه هم بخرم.