2737
2734
سلام به همگی بچه ها من یه چند تایی لباس نوزادی مارک بی سی سی و آشور خریدم و غیره خریدم ولی مثلا سایز 2 آشور به سایز 3 بی سی سی میخوره من موندم کدوم یکی درسته کدوم نه میشه کمکم کنید بگید چجوریه؟ کدوم اندازه واقعیه؟؟؟
عـــــــ ـــــــاشقانه هایم تـــــمامی ندارد! وقتی تـــــــــــــــو بـــــهــــترین \\\"اتــــفـاق\\\" زندگــــــی ام هــستـــی... CafeMom Tickers
برای پسر من BCC واقعی تر بود و آشور بزرگ....تنها راهش اینکه نی نی اومد امتحان کنی....یعنی نری یکهو یه عالمه بگیری..
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
عزیزم لباس بچه ها همین طورند .... با توجه به جثه کوچولوت خرید کن...یعنی برش لباسها با هم فرق داره زیاد هم به نوشته روش که نوشته مثلا 6-3 ماه اعتماد نکن
پسر عزیزم پارسا اول فروردین به دنیا اومد و زندگی ما را رنگی کرد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نه هنوز واسه همین نمیدونم چجوری بخرم
عـــــــ ـــــــاشقانه هایم تـــــمامی ندارد! وقتی تـــــــــــــــو بـــــهــــترین \\\"اتــــفـاق\\\" زندگــــــی ام هــستـــی... CafeMom Tickers
مریم خانومی پسر شما چند کیلو بود وقتی به دنیا اومده بود؟
گلم یه چند تایی لباس سایز 1 واسه به دنیا اومدنش بگیر .... لباس زیر که میگیری سایز 1 را دو تا بگیر که مرتب باید بشوری .سایز 2 را همین طور .........ولی لباس بیرونی یکی دو تا بیشتر نگیر بعدش واسش طبق جثه اش میگیری ..........کی به دنیا میاد ؟؟؟
2738
آره انگاری باید بذارم بعد به دنیا اومدم من تازه نی نی دارم ولی قبلا یه سری خریده بودم میخواستم ببینم باید بقیه رو چجوری و کی بخرم
عزیزم اول کاری لباس نوزادی را میخواد ...سخته کوچولو به دنیا اومده آدم بره لباس بگیره .در نطر بگیر تو چه ماهی به دنیا میاد لباسهای متناسب اون فصل را بگیر ولی اول کار نمیشه بجه را آستین کوتاه پوشوند
نازنین جون تو آخرین سونو وزنشا گفت ؟؟؟؟؟ لباس واسه نوزاد یه کم راحت باشه طوری نیست .....2 دست خوبه بیشترش نخر ....سایز 1 هم خریدی گلم ؟
2706