2737
2739
عنوان

کرایه یه ویلا تو گیلان

302 بازدید | 29 پست
سلام دوستان من ایران نیستم و می‌خوام تابستون بیام ایران ولی‌ جایی‌ واسه موندن ندارم با ۲ تا بچه می‌خواستم بدونم اگه یه خونه یا ویلا تو گیلان کرایه کنم ماهی‌ چقدر می‌شه هزینش تو لاهیجان یا rasht یا آستانه‌
دست هایی که کمک می کنند ، مقدس تر از لب هایی هستند که دعا می کنند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
سرچ کن هم عکس ویلا هست هم قیمتشون اگر یک ماهه یا بیشتر بگیری خیلی کمتر برات درمیاد البته به نظر اپارتمان بگیر که ارزونه خوب ویلای دربست گرونه به نسبت
هر زن يك سرزمين است .اداب و رسوم خودش را دارد...
قیمت روزی 500 و اینا مال مسافرای چند روزه اونم توی ایام خاص تعطیلاته. برای اجاره ماهانه خیلی ارزونتر از اینا میشه گرفت. البته احتمالا سخت تر هم هست گیرآوردنش. بهترین کار اینه که بگی یه نفر از ایران برات پیگیری کنه و بره جا رو هم ببینه که از نظر دسترسی و مشخصات دیگه همون چیزی باشه که میخوای
رشت کلا گرون و شلوغه، آستانه رو نمیدونم اما لاهیجان خیلی آروم تر و ارزونتر و شهرستان تره... باید ببینی چی میخوای؟ اگر آرامش و روستا و ساحل میخوای: لاهیجان/ اگر یه تهران شمالی میخوای: رشت
2706