2737
2734
سلام
با شوهرتون چند سال اختلاف سنی دارید ؟
و آیا از این اختلاف سن ( حالا هر چند سال ) راضی هستید یا نه ... در واقع به نظرتون چند سال اختلاف سنی خوبه ....
تا حالا شده دلت واســه خودت تنگ بشـه ؟
هـر دردت یـه آهنـــگ بشـه ...
تـا حالا شده یه چیزی ازت کم بشــه ؟
هـر چـی میخونـی تهش غم بشـه ..
تا حـالا شده ... ؟
دلـــم واســـه تنــــگ شــــــده ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

6 سال
خوبه شنیدم میگن بین 5-7 باید باشه
"ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸی ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤـــﯿﺪ , ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ... ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒـــــــﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ... ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯼ ...
2728
3 سال اره خیلی خوبه
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
دقیقا مثل من مارال
"ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸی ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤـــﯿﺪ , ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ... ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒـــــــﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ... ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯼ ...
2740
من و شوهرم هم سنیم. با این تفاوت که من یک ماه بزرگترم.برای ما که هردو توی 29 سالگی ازدواج کردیم (البته دوتامونم
یه ازدواج قبلی داشتیم،)این هم سنی باعث اختلاف نمیشه اما اگه سنمون زیر 25 بود مطمئنا خیلی به مشکل میخوردیم.
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خب خوبه خدارو شکر همه راضین ... پس همون شیش هفت سال خوبه دیگه .... :))
تا حالا شده دلت واســه خودت تنگ بشـه ؟
هـر دردت یـه آهنـــگ بشـه ...
تـا حالا شده یه چیزی ازت کم بشــه ؟
هـر چـی میخونـی تهش غم بشـه ..
تا حـالا شده ... ؟
دلـــم واســـه تنــــگ شــــــده ...
2706