2733
2739
2 ما وقت دارم تولد آراد 30 آذره
دوست جونا هر کس میخواد تو این 2 ماه یه تولد حسابی برا نینیش بگیره همکاری کنه

تم آنجل 6
تم سافاری 1-2
تم اسنویی 5
تم پو 3
تم فیل 3
تم بن تن 4
من هم میخوام برای بچه هام تو آبان تولد بگیرم - موندم چی کار کنم - تازگی ه خیلی مد شده تولد کقشدوزکی و زنبوری - پری دریایی و ...به نظرم یه خورده لوسه فک کنم من همون مدل سنتی رو ترجیح میدم - دوس دارم به آقایون هم بگم باشن تا باباشون هم بیاد پارسال نبود ما فقط خوش گذروندیم اون طفلک رفت بیرون چرخید - نزدیک 80 تا مهمون داشتم - تصمیم دارم امسال کمتر باشه ولی مردا هم باشن مثل دائی هام و عموم و دائی و شوهر خاله همسرم
منم میخوام تولد مختلط بگیرم
پارسال خواستم خودمونی باشه مجبور شدم 2 تا تولد بگیرم امسال بیشتر دوستانه میخوام باشه
تولد قبلش بیشتر سنتی بود امسال شاید یه تم انتخاب کنم البته نه خیلی مفصل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام ساحل عزیزم چه جالب منم هفته پیش تو تاپیک نی نی های اذر گفتم برای تولد یه فکری بکنیم حالا این تم جنگل و انجل رو عکسی داری بزاری . منم امسال میخام فقط دوستاش رو دعوت کنم برای فامیلها هم مثل پارسال جدا جشن بگیرم البته منم مثل تو نمیخام خیلی مفصل و شلوغ باشه . خب من خیلی تم حیوانات مثل ببر و جوجه رو دوست دارم اما وقتی گشتی زدم دیدم خیلی کمه و به سختی میتونم وسایلش رو که مهمترینش لباسشه گیر بیارم .
2738
2706