2733
2739
عنوان

کسی برای ناباروری، مرکز مام رفته؟

1154 بازدید | 53 پست

من 4 ساله که دارم تلاش می کنم باردار شم ولی متاسفانه هنوز موفق نشدم . خیلی حالم بده... 

کسی اینجا تا حالا مرکز مام رفته؟ اگه رفتین می شه کمکم کنین؟

مشکلت چیه عزیزم

والا خیلی دکتر رفتم. هم خودم هم همسرم خیلی آزمایش دادیم. اما علتش مشخص نیست. می گن ناباروری بدون علته!!

اینم شانس ماست  

خیلی از مرکز مام تعریف شنیدم. میگن انگار درصد موفقیتش بالاست. شما رفتین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا خیلی دکتر رفتم. هم خودم هم همسرم خیلی آزمایش دادیم. اما علتش مشخص نیست. می گن ناباروری بدون علت ...

ورزش کنید خودتو شوهرت رو تقویت کن .. و سیاهدونه و دارچین و چهارمغز و گرده نخل و جیسینگ رو با عسل مخلوط کن با شوهرت ناشتا یه قاشق بخور..صبحا خودت عرق رازیانه یه لیوان بخور..اینا رو انجام بده نتیجه میگیری..منم دو سال ناباروری داشتم

2742
گرده نخل گیر بیار هر نوع ناباروری باشه چه زن چه مرد رفع میکنه و زودی اثر میکنه

خیلی ممنون عزیزم. مرسی که جوابمو دادی   چی بگم... امیدوارم زودتر درمان شم. واقعا دیگه خسته شدم.

خانمی میتونی بری پیش دکتر نصر که تو مرکز مام مطبشه

کارش عالیه

ماشالله خیلی ها پیشش مثبت شدن

هم تلفنی هم اینترنتی نوبت میده

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
خانمی میتونی بری پیش دکتر نصر که تو مرکز مام مطبشه کارش عالیه ماشالله خیلی ها پیشش مثبت شدن هم تل ...

وااای مرسی عزیزم. منم خیلی وقته که هی از اینور اونور دارم تعریف مرکز مامو می شنوم. واقعا لطف کردین. خودتونم رفتین؟

2738
وااای مرسی عزیزم. منم خیلی وقته که هی از اینور اونور دارم تعریف مرکز مامو می شنوم. واقعا لطف کردین. ...

بله خودم بیمار دکتر نصرم

دکتر خیلی خوبیه

چقدر خوب عزیزم. فکر کنم همه دکتراش خوب باشن. شما دکتر دیگه ای هم میشناسین تو مام؟

نه والا نمی شناسم .من مطب دکتر نصر میرفتم که بعدش مطبش اومد مرکز مام

2706