2733
2734
عنوان

ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد چه تاریخی هست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 51 پست
آها مرسی گلم..........حتما........فقط این جریان بورس چی هست؟ توضیح داده که بتونم اطلاعاتمو کامل کنم؟

میشه دوستانی که مصاحبه دادن از مصاحبش بگن یکم........چیا واسشون ملاکه؟
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی میگی گل ببی جان بیشتر میخان؟؟؟.........آخه دراومدن دولتی فکر کنم خیلی سخت باشه......سوالاش سخت تره....

کیا سهمیه هیئت علمی دارن یعنی؟
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
2731
بله...........

من ارشد و لیسانسمو از دانشگاه آزاد گرفتم...متاسفنه کار نیست........پوسیدم تو خونه.........نا امید شدم دیگه......
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
نه عزیزم ،ببین همه رشته هارونه.ولى رشته شوهرم ففط علوم تحقیقات تهران میخوان اونم تعدادمحدودی.ولی رشته های انسانی شهرهای دیگه هم هست.
امادولتی عمران همه جاتقریبادکتری داره.
قبول دارم سؤالاش سختره ولی پذیرشش بیشتزه
بهترین ثروت؛سلامتی است.
آها مرسی عزیزم
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،