2733
2734
عنوان

مدفوع سبز رنگ(ببخشید)

9261 بازدید | 17 پست
دوستان سلام دخترم 5/5 ماهه شد
حدود 10 روزه که روزی 3-4 مرتبه دفع مدفوع داره(ببخشید) سبز رنگ هم هست؛بی قراری و دردی هم نداره علت چی میتونه باشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
فطره آهن شروع کردی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
والبته چوشانده بچه با عناب وبارهنگ بزار بچوشه ییعنی 2استکان اب بریز وقتی شد ننصف استکان اماده بهش بده زود زود خوب میشه من برای پسرم همیشه از عطاری همینا رو می گیرم خیلی بهتر از انتی بیوتیک هر چی عفونت توی بدن وکلیه هاش هست دفع میشه
دکتر بردم گفت این حرف قدیمیاست که میگن مدفوع سبز نشونه سرما خوردن پهلوهاست یه پودری داد از این گیاهیا(دینه) اسمش پلانتاژله توش خاکشیر هم داشت دو سه روز دادم فرقی نکرد زن داداشم گفت خاکشیر داره که بدتر شکمو روند می کنه منم دیگه ندادم
2740
عزیزم اون دارویی که دکترت داده برای اینه که التهاب روده رو از بین ببره دختر من اسهال شد دکتر این دارو رو داد
به نظر منم سرما خورده لباسش رو از این زیر دکمه دارها ببوش
رنگ مدفوع ربطی به سرماخوردگی نداره... البته من هم نمی دونستم و پارسال حدود 3 ماهی این دخترک طفلکم رو می پیچوندم تو پارچه و روغن زیتون خوب نشد و سبز موند همچنان! تا اینکه دکتر گفت مربو به تغذیه مادر و کودک هست... اصلا هم جای نگرانی نداره...
2706