2737
2739
عنوان

ایجاد انگیزه در تحصیل ومطالعه

173 بازدید | 11 پست
من همیشه روال مطالعه ام سینوسیه گاهی پر انرژی گاهی بی هیچ حرکتی چکارکنم روی یه روال آهسته ولی پیوسته باشم؟؟؟باورتون میشه گاهی میشه ماهها کتابی رو ورق نمیزنم واحساس درماندگی میکنم از این وضیعت

میرم ولی میام پیشنهادات ونظرات رو میخونم ممنون از حضورتون
من در جهان یک دوست داشته ام و آن خودم بوده ام ! ناپلئون
مامان آرمیتا جون من هم دقیییییییییییقاااااااااا مثل شمام!!!! یا تو اوج میدرخشم یا تو قعر ظلالت دست و پا میزنم!!
راستشو من خودم میدونم مشکلم چیه! اراده ندارم و بیخیالم کمی. و اگه بخوام شروع کنم بخونم خیلییی زمان میبره تا راه بیفتم! ولی وقتی راه بیفتم دیگه کسی جلودارم نیس!
من به زودی 10 کیلو وزن کم می کنم میشم 57 کیلو!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من متاهل نینی دارم 3ساشه شاغل دانشجوی ارشد ولی خیلی ضعیف جلم میرم دلم میخواد دکترا قبول شم ولی اینجوری اگه باشم هیچ گامی نمیتونم به جلو بردارم
من در جهان یک دوست داشته ام و آن خودم بوده ام ! ناپلئون
آره واقعا! خب شما خیلییی خوبییی!!! هم نی نی داری, خدا حفظش کنه. هم شاغلی ماشالا! حق داری!
ولی من چییی؟؟؟؟؟ بیکاااااااااااررر بیکااااااااااارررر!!!! واسه همین هیچ کاری کردنم نمیاد!!!
2740
منم دانشجوی ارشدم و متاهل. ولی فعلا نی نی ندارم. و حتی واسه اینکه بتونم به پایان نامه م برسم کلاس نگرفتم!!!! ولی دریییغغ!!! به نظرم سرم یکم شلوغ شه بهتره!
آره! منم همینطور! بیکاری بهم نمی سازه! آخه از طرف دیگه اگه بخوام کار جدی مثلا دکترا رو شروع کنم باید فقط تمرکزم رو اون باشه!! خلاصه مه از دست خودم خسته شدم!
منم باید برم کم کم. ولی حتما تاپیک فعال باشه. راهکار بدیم.