2733
2734
من مدتیه که اومدم جنت آباد سمت چهارباغ دخترم الان سه سالشه و از یک سال و نیمگی مهد میرفت . مهد سالار و گلشن به ما نزدیکن اگر میشناسین لطفا یه راهنمایی کنین
آره من خونمون جنت آباده می خواستم پسرم ببرم سالار خیلی خوشم نیومد
بردمش کلبه شادی توی خیابون در مانگاه الیاده
توی خیابون نسترن کوچه سمنانی مهد کودک خوبیه مربیاش و مدیرش خانم همتی آدمای خوبی هستن
خوبی بعدیشم اینه که از 6و نیم صبح هستن تا 6 و نیم بعد از ظهر
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
البته من دیگه سرکار نمیرم ولی ازشون راضی بودم
یه مهد کودک خوب و خیلی تمیزم توی ستاری - خیابون حیدی مقدمه اشمش کوشک نونهاله من می خواستم به خاطر اینکه خونمون عوض شد ببرمش اونجا که کلا تصمیم کرفتم برای دو سال نرم سرکار تا از آب و گل در بیاد
کوشک نو نهال یه خوبی داره که هپی هوس داره و خیلی هم خلوته چون کلا یه طبقه بیشتر نیست قیمتشم مناسبه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دخترم من مهد گلشن رفت برای تنبیه ولی به قول خودشون بیرون روی داشت پوشکش کردن از مهد زده شد و اصلا دیگه مهد نرفت مربیهاشم خیلی جدین
مهد بهگل توی خیابون لاله بهتره ولی کوچیکتره برو ببین شاید خوشت بیاد
در برابر دنیایی که گرفتاری های آن مانند خوابهای پریشان میگذرد شکیبا باش.....امام علی(ع)
خانمی شما که بچه تون بیرون روی داشت چرا بردینش مهد؟ بچه من هم مریض بشه؟ من یکسال بچه ام میره اینجا خیلی هم راضی بودم............. شما خیلی آدم بی منطقی هستین
تیر آرش در کمانم، نام ایران بر زبانم، سرکشم چون کوه آتش، آتشم، آتشفشانم چون سیاوش پاک پاکم، همچو رستم پهلوانم، کاوه ام تارپود کاویانم، من ز ماد و از هخایم، از ارشک، ساسانیانم، مازیارم، بابکم من رهبر آزادگانم، جشن یلدا، جشن نوروز هم مهرگانم،
زاده پاک اهـــورا، از نژاد آریـــانم
2738