2737
2734
وقتی تو کاغذ مینویسیم و به همراه صدقه میزاریم لای قران تا ساله بعد،بعدش که اشالا باردار شدیم خوب صدقه رو میدیم به مستمند بعدش اون کاغذی که آیه ها رو نوشتیم چکارش کنیم؟؟؟؟؟
خدایا هزاران مرتبه شکر به خاطر نعمتی که به من و همسرم دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
میترا جون من اصلا هنوز اقدام نکردم.راستش بچه ها میگفتن روز 19 رمضان آیه 49 و 50 سوره شوری رو بنویسید و زیرش اسم خودت و همسرت رو مینویسی به همراه صدقه میزاری لای قران .ایشالا ساله یعد که بچه دار شدی صدقه میدی به مستمند ولی نگفتن برگه کاغذ رو چکار کنیم؟
خدایا هزاران مرتبه شکر به خاطر نعمتی که به من و همسرم دادی
به هر عقیده ای باید احترام گذاشت ولی واقعا اگه این چیزا جواب میداد چه نیازی به علم و پزشکی بود؟؟؟؟اینایی که این چیزا رو میگن باید دید موقعی سرشون مثلا درد میگیره به استامینوفن مراجعه میکنن بهتر نتیجه میگیرن یا دعا؟؟؟؟؟
اگر بنا باشد بایستی و به طرف هر سگی که واق واق میکند سنگ پرتاب کنی ، هرگز به هیچ جا نمیرسی.
2738
یأس از گناهان کبیره است. دعا در کنار علوم پزشکی ، تواما بسیار عالی است. امیدوارم کریم اهل بیت (ع) امروز حاجت همه دوستان را بدهند. @@@@@@@ یگو امـــــــــــــــــــــــــــــین
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
میترا جون پزشک مشخصه که مهمه اما خود پزشکا هم که تو یه مشکل بزرگ میوفتی میگن دعا کن من چون از خدا معجزه دیدم با تمام وجودم اینو احساس میکنم که دعا و با خدا بودن از خیلی چیزای پزشکی و... مهمتره
این مورد رو من نمیدونم. ولی برگه اسما جلاله و ... را معمولا در آب روان می اندازند
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
یه چیزی میخوام بهتون بگم که هیچوقت تو هیچی نا امید نشین من فروردین پارسال بچه امو از دست دادم بعد یه مدت رفتم واسه اقدام اول سونو دادم همه چی هم عالی بود فولی تپل و ضخامت خوب و ... مطمئن بودم که باردار میشم اما نشد وقتی نشدم خیلی ناراحت شدم چون درسته تو اقدام نبودم چون اجازه نداشتم اما بچه میخواستم همون ماه با زجه خدارو به قرآنش قسم دادم که این ماه دستمو خالی نزار بازم رفتم سونو گفت یه فولیکول غالبم نداری که با جواب این سونو همون ماه پسرم امده بود تو دلم
2706