2737
2734
دیروز احساس کردم یکی از بیضه هاش کمی بزرگتره
شایدم اشتباه کنم اما نگرانم
اگه باشه مشل حادیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درمانش سخته عایاااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی
زندگی چون گل سرخ است......پر از عطر... پر از خار... پر از برگ لطیف...یادمان باشد اگر گل چیدیم........عطر و برگ و گل و خار همه همسایه دیوار به دیوار همند
بچه منم همینطوری بود،البته نه زیاد،دکترگفت این طبیعیه.بچه خواهرشوهرم دیگه خیلی محسوس بوده عملش کردن یکی ازبیضه هاش بالابوده البته عملش سرپایی بوده الانم اول دبیرستانه.
بهترین ثروت؛سلامتی است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتما ببرش دکتر..نمیخوام نگرانت کنم اصلا..خواهر زادم اینطور بود گفتن فتخ بیضه هست..برو دکتر خیالت راحت بشه..البته چیز خاصی سریع هم خوب شد.ایشالله که مال شما چیزی نباشه
Lilypie Maternity tickers
2742
ممنون دوستان
دکتر که حتما میبرم ولی خواستم ببینم مشکل خاصی نباشه

مرسیییییی از همه
زندگی چون گل سرخ است......پر از عطر... پر از خار... پر از برگ لطیف...یادمان باشد اگر گل چیدیم........عطر و برگ و گل و خار همه همسایه دیوار به دیوار همند
2738
فاقیییییییییییییی اتفاقا باباش میگه این که طوری نیست همه اینطورن خخخخخخخخخخخخخخ

ولی ایندفه با دکی نشون میدم هر چند دکترش هر دفه پوشکشو باز میکنه و نگاه میکنه
عزیزم پسر منم دو سه ماه پیش که برده بودمش برای چک اپ همین مشکل رو داشت. دکتر گفت بیضه راستش به وضوح بزرگتر از بیضه چپشه. براش سونو نوشت.
یکی از دوستان من سال قبل پسرش همین مشکل رو داشت. زنگ زدم ازش پرسیدم که کدوم دکتر برده. گفت که سونو رو داده و بچه رو برده پیش متخصص ارولوژی که اونم کلی مسخره اش کرده که این یه ذره بچه رو برای چی اینقدر اذیت کردی. بزرگ میشه وزن بیضه ها سنگینتر میشه و بهتر میشه
بعدم گفت که الان بعد یک سال پسرم خیلی بهتره.
منم نبردم برای سونو و بعد دو سه روز کاملا برطرف شد.
دکتر گفت احتمالا فشار آورده بوده به خودش
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
مرسیییییییییییییییییییییییی نقطه جون و و برنگ جونننننننننننن