2737
2739
عنوان

چسبندگی بعد از ختنه

3012 بازدید | 15 پست
سلام دوستان.پسرمو 11 روزگی مدل سنتی ختنه کردیم.بعدش دکتر پماد داد و گفت پوست قسمت ختنه شده رو بده پایین پماد بزن تا چسبندگی پیدا نکنه.حالا 12 روز میگذره و دکترش نیست.احساس میکنم یک قسمت از آلتش چسبیده.کسی تجربه یا اطلاعی داره؟
من پسرم سه سالو نیمه بود که ختنش کردیم چون نمی زاشت پماد بزنم چسبندگی گرفت که بعد بردم دکتر برطرف شد

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چسبندگی به نظرم برا یک قسمت نیست اگر پماد نزنی یا خوب زده نشه ان قسمت را که باید با دست بیاری پایین و بعد پماد بزنی می چسبه به بالای آلت تو مطب دکتر همین کارو می کنه اگر چسبندگی داشته باشه یکم درد داره ولی چند ثانیه بیشتر طول نمی کشه

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

2738
ﺷﻴﺪا ﺟﻮﻥ ﭘﺴﺮ ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻴﻨﻂﻮﺭ ﺷﺪ.ی ﻗﺴﻤﺖ اﺯ ﮔﻮﺷﺖ ﺩﻭﺭ ﺁﻟﺘﺶ ﭼﺴﺒﻴﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻛﻠﻲ ﻧﮕﺮاﻥ ﺷﺪﻡ.ﺑﺮﺩﻣﺶ ﺩﻛﺘﺮ.ﻭﻟﻲ ﮔﻔﺖ ﻃﺒﻴﻌﻪ.ﮔﻮﺷﺖ ﺩﻭﺭﺵ ﺭﻭ ﻛﺸﻴﺪ ﻋﻘﺐ و ﺑﺪﻭﻥ ﺩﺭﺩ و ﻣﺸﻜﻞ ﺑﺎﺯﺷﺪ.ﮔﻔﺖ ﻫﺮﺭﻭﺯ ﺑﺎ ﺷﺎﻣﭙﻮ ﺑﭽﻪ ﺧﻮﺏ ﺑﺸﻮﺭﺵ و ﭘﻤﺎﺩ آ د ﺑﺰﻥ.ﮔﺎﻫﻲ ﭼﻨﺪﺭﻭﺯ ﻳﺎﺩﻡ ﻣﻴﺮﻩ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﻴﭽﺴﺒﻪ.ﻭﻟﻲ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﻴﻜﺸﻤﺶ ﻋﻘﺐ ب ﺭاﺣﺘﻲ ﺑﺎﺯ ﻣﻴﺸﻪ و ﺑﻌﺪ ﺷﺎﻣﭙﻮ ﺑﭽﻪ و ﭘﻤﺎﺩ آ د ﻣﻴﺰﻧﻢ
اﻟﺒﺘﻪ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺗﺎ ﻛﻲ ﻗﺮاﺭﻩ اﻳﻨﻂﻮﺭ ﺑﺎﺷﻪ و ﻧﻴﺎﺯ ب ﻣﺮاﻗﺒﺖ ﺩاﺭﻩ.ﻛﻤﻲ ﺩﻭﺭ ﺁﻟﺘﺶ ﻗﺮﻣﺰﻱ ﺩاﺭﻩ.ﺩﻛﺘﺮ ﻣﻴﮕﻔﺖ اﮔﻪ ﻣﺮﺗﺐ ﺑﺸﻮﺭﻱ و ﭘﻤﺎﺩ ﺑﺰﻧﻲ ﺧﻮﺏ ﻣﻴﺸﻪ
2706