2733
2739

من تهران زندگی می کنم این چند شب همش استرس زلزله رو دارم همش فکر می کنم یه زلزله بزرگ تو راهه

دیشب شوهرم اومد سمتم ازم خواست رابطه داشته باشیم اونم بعد 10 روز منم مشکلی نداشتم کلی هم ازش استقبال کردم.

وسط رابطه عاشقانمون یه لحظه احساس کردم چارچوب در داره میلرزه حتا خودشم حس کرد اما گفت شاید طبقه بالایی داره میدوه یا راه میره ولی من استرس گرفتم لباسامو پوشیدم بهش گفتم اجازه بده سایتا رو نگاه کنم اگه زلزله نبود ادامه بدیم.

اونم گفت حساس نشو و لی من نمیتونم اخه واقعا ترس دارم که یه وقت زلزله نیاد ما لخت باشیم یا چی

یه ده دقیقه ای سایتا و کانالا رو چک کردم ببینم اومده یانه که خبری هم نبود حتا تو سایت زلزله نگاری

بعد دیدم آقا عصبانی پاشده لباساشو پوشیده میگه منصرف شدم نمیخاوم اصن

هیچ حرفی هم نمیزنه هرچی گفنتم چیزی نشده ادامه میدیم و ناراحت نشو از دستم هیچی جواب نداد 

میگم شاید از اولم نمیخواسته تو رودربایسی من گفته میخام من اخه اصلا کار بدی کردم مگه؟

منم کلی نشستم گریه کردم اونم رفت تو حال خوابید. اصلا از اولشم خیلی انگار طالب نبود.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حسش رفته بوده

به راحتی هم برنمیگرده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

نه تقصیر تو بود

اگه زلزله بود تنها نبودی ذاتن

منم جا اون بودم شاید همینکارو میکردم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738

حق داشته وسط رابطه تو اوج ولش كردي اگر اين موضوع برعكس بود چيكار ميكردي؟؟

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
2706