2733
2739
عنوان

کلاس دوم دبستان امید مشهد کسی هست ؟

2381 بازدید | 25 پست

لطفا راهنمایی کنید من از یه شهر دیگه میرم مشهد و میخووام دبستان امید بزارم کلاس دوم ...کدوم معلمش خوبه و آدرسش کجاست ؟ممنون میشم راهنمایی کنید 

شاعر میگه : بنی آدم اعضای یکدیگرند،
اما مشخص نکرده که مثلا من دقیقا جیگر کی هستم !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه منظورتون مدرسه ی غیرانتفاعی امید که تو بلوار کوثره  از لحاظ آموزشی عالیه زیاد تعریفش رو شن ...

بله همونه تجربتون چیه؟ معلم کلاس دومش کدوم خوبتره ؟

شاعر میگه : بنی آدم اعضای یکدیگرند،
اما مشخص نکرده که مثلا من دقیقا جیگر کی هستم !!!
2728
2740
سلام عزیزم ببخشید میشه منم راهنمایی کنید مدرسه امید خوب هست ؟

سلام عزیزم من پسرم‌کلاس اول امید بود دوم هم امید ثبت نام کردم

ولی خوب یکم کار بیشتر هست و فقط به کتاب درسی اکتفا نمیشه 

معلم پسر من یک‌جزوه ۱۰۰ صفحه ای ریاضی ‌

و یک جزوه به نام زیبا بنویسیم داشتیم که باید علاوه بر مشق روزانه اون روهم انجام میدادن

ولی  بچها با پایه درسی خوب به کلاس بعد میرن 

اگه مجازی باشه فشار رو والدین که باید تحمل کنیم

هر تم ریاضی هم  چندتا کاربرگ داشت

و یک جزوه هم حدود ۷۰ صفحه کاربزگ فارسی داشت

به جز کاربرگ ها بقیه جزوه ها تو کلاس آنلاین کار میشد که ۸ تا ۱۲ بود و بچه کلاس اول که نمیتونه تنها باید کنارش باشیم

سلام عزیزم من پسرم‌کلاس اول امید بود دوم هم امید ثبت نام کردم ولی خوب یکم کار بیشتر هست و فقط به کت ...

خیلی ممنونم از توضیحاتی که دادید و قبول زحمت کردید فقط شرمنده ام می خواستم بدونم توی پایه اول معلم یا معلم هایی هستند که از بقیه بهتر باشن ؟

خیلی ممنونم از توضیحاتی که دادید و قبول زحمت کردید فقط شرمنده ام می خواستم بدونم توی پایه اول معلم ی ...

خواهش میکنم.

چون به صورت مجازی بود من معلمهای دیکه شناخت ندارم

معلم پسر من خانم جاودانی بود و برای انتخاب کلاس ترتیب الفباست که خود مدرسه کلاس بندی میکنه.

من از ایشون راضی بودم حتی تابستان هم گروه گذاشتن و ارتباطشون با بچها قطع نکردن

وو یکم تکالیف داشتن بچها ولی متاسفانه همه همکاری نکردن گروه کنسل شد 

و اینم بگم که خانم جاودانی روی خط بچها حساس هستن و خوشنویسی آموزش میدن و خوشنویسی براشون مهمه 

خواهش میکنم. چون به صورت مجازی بود من معلمهای دیکه شناخت ندارم معلم پسر من خانم جاودانی بود و برای ...

خیلی ممنونم مرسی از پاسخگویی تون ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم زمان ثبت نام ازتون چه خواسته هایی داشتن منظورم از گل پسرتون اینکه رفته پیش ۲ یا خیر یا سوالات خاصی ازش کردن بازم ممنون که جواب دادید 

خیلی ممنونم مرسی از پاسخگویی تون ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم زمان ثبت نام ازتون چه خواسته هایی داشت ...

برای پیش سوال نپرسیدن 

ولی یکم سوالات ریاضی  و هوش و سوره قرآن و شعر حفظی پرسیدن

آدرس منزل شماره  پدرو مادر پرسیدن

2706