2733
2734
عنوان

درد دندون و عصب کشی کردن

607 بازدید | 10 پست
دیشب تا صبح از درد دندون نخوابیدم امروز پیش دکتر رفتم گفت باید عصب کشی بشه ولی اول هیچ عکسی نگرفت. فقط با ضربه زدن به دندونها دندونی روکه درد می کرد رو تشخیص داد. حالا که عصب کشی کرده فعلا پانسمانه تا مرحله بعدی که پرش کنه. ولی هنوز دندون درد دارم. به نظرتون این طبیعیه یا اینکه اشتباهی یه دندون دیگه رو عصب کشی کرده؟ البته دردم از دیشب خیلی کمتر شده ولی هنوز هم درد داره. به نظر خودم دندونی که عصب کشی بشه که نباید اصلا درد بگیره؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مسکن بهت داده؟ دردش طبیعیه. خصوصا شب اول. حتی ممکنه تا یه هفته هم طول بکشه. نترسیا گفتم یعنی تا یه هفته هم طبیعیه. چون التهاب داره. اگه دندونت بافتشو زیاد از دست نداده کامپوزیت بمتره. کدوم دندونه؟
2740
بعد از مرحله اول دکتر من که دارو نوشت...برای روز اول گفت فوری از داروخانه بگیر دوتا قرص مسکن رو یه جا بخور...همین کار باعث شد درد زیادی نداشته باشم
من خانه ام را پر از رنگ میکنم، پر از عطر زندگی، گل میخرم، نان گرم میکنم، شعر مینویسم، و باور میکنم کلام فروغ را؛ زندگی یعنی: همین بهانه های کوچک خوشبختی