2737
2734
عنوان

یه سوال از مادرهای باتجربه

1460 بازدید | 14 پست
سلام میشه کمکم کنید پسرم 7ماهشه از دیروز قسمت (ببخشید)مخرج و بین باسنش قرمز پررنگ شده و روش دون دون های ریز قرمز داره چیکار کنم بهتر بشه؟چند روز پیش از پماد زینک اکساید استفاده کردم قبلا کالاندولا میزدم
به نظرتون میتونه از زینک اکساید باشه؟
عزیزم به نظر من بهتره به دکترش نشون بدی. این داروها رو نمی شه سرخود استفاده کرد.
یکی از آشناها که از مسایل پزشکی سر در میاره به من گفت اصلا از زینک اکسید استفاده نکنم. کورتون داره.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
مامان کیمیا جدیداً غذای جدیدی براش شروع نکردی به خصوص شیر گاو یا سرلاک که توش شیرخشکه؟ ممکنه حساسیت غذایی باشه . بچه من و خیلی های دیگه این نوع حساسیت رو دارن و علامتش همین جوش و سوختگی مقعده که با پمادهای سوختگی و باز گذاشتن بچه و عوض کردن نوع پوشک هم برطرف نمیشه یه سر به این تاپیک بزن ممکنه بهت کمک کنه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=57440

عزیزم زینک اکساید کورتون نداره. اون پمادی که کورتون داره هیدروکورتیزونه. اصلا زینک برای پوست خوبه. علاوه بر این مگه خیلی از ماها به بچه هامون شربت زینک نمی دیم برای زیاد شدن اشتها؟؟؟ حالا اونم کورتون داره؟؟؟؟ نگران پمادی که زدی نباش.
آدما مثل عکس هستن ؛ زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین .

مامان کیمیا جون به نظر من این دونه ها از سو جذب نی نیه دکتر نی نی هر وقت میبرمش پشتشو نگاه میکنه واگه قرمز با شه
میگه غذایی بهش دادی که بهش نساخته
شما هم مواظب غذاش باش برای ترمیم سوختگیش هم از محصولاتی استفاده کن که روغن ماهی داشته باشه
2706