2737
2734
از صبح شنبه که از مسافرت برگشتم دچار مسمومیت مسافرتی شدم... تهوع ندارم اما روم به دیوار گلاب به روتون...! چندین بار دستشویی
همون شب رفتم دکتر، کشیک بودف فشارم روی 9 بود، برام سرم نوشت، و قرص دی سیکلومین و آمپولش برای رفع دلپیچه و دلدرد... و گفت کته ماست و دوغ و ... بخور
الان سه روزه گذشته و همونجوری ام

مسئله اینجاست که از اون روز نی نیم اصلا تو دلم اروم قرار نداره! مدام در حال لگد زدنه! اصلا سابقه نداشته اینجوری باشه... همیشه یه چند ساعتی آروم بود، یه خورده لگد میزد باز میخوابید...
خیلی نگرانشم...
نمیدونم... کممممممممممممممممک
به نظرتون چرا بچم اروم نمیشه...؟
محمدم شنبه ساعت هفت صبح به دنیا اومد... 9/9/92

Pregnancy%20ticker
انشاالله چیزی نیست ولی خب مسمومیت تو بارداری خیلی بده . روی جنین تاثیر می زاره . حتما به دکتر زنانت مراجعه کن و جریان رو بگو . ازمایش مدفوع برات می نویسه حتما و بعد هم داروی مخصوص می ده که زودی خوب شی و رو جنین تاثیر نزاره . توکل کن به خدا و حتما از بده و دارو مصرف کن .
توکلت علی الحی الذی لا یموت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام زندایی جونم خدا بد نده من جای تو بودم یه بار دیگه میرفتم دکتر ولی منم از اول بارداری هربار حالم بد بوده نی نیم تحرکش چند برابر شده ولی نمیدونم طبیعی هست یا نه
خدایا شکر
2728
من خودم یک بار همچین حالتی بهم دست داد وقتی رفتم دکتر دکترم خیلی عصبانی شد و حسابی ناراحت شد گفت چرا زودتر نیمدی سریع برام ازمایش مدفوع نوشت ولی خدارو شکر به خیر گذشت
توکلت علی الحی الذی لا یموت