2737
2739

دوستان ، ختم صلوات هدیه به خانم حضرت ام البنین ( مادر حضرت ابوالفضل (ع) )  - هر فردی هر تعدادی دوست داره صلوات بفرسته و هدیه کنه به خانم ، اینجا بنویسه - قبول باشه ان اشاالله :

1- اکرم   1000 صلوات 

2-

خدای خوب و مهربونم پشتم که بهت گرمه از کوه هم محکمترم، تنهام نذار .

برگزاری کلاس کاردرمانی آنلاین (غیرضروری) به دلیل شرایط  پیش آمده برگزار میشود

ماکلاسهای رو با واتساپ آنلاین کار میکنم

برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس گرفته شود

26702893_26702897

من 200 تا صلوات 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مهلتش تا کی هست؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728

محبوب بانو ۱۰۰

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
برگزاری کلاس کاردرمانی آنلاین (غیرضروری) به دلیل شرایط  پیش آمده برگزار میشود ماکلاسهای رو ...

پستتون رو پاک کنید 

2738

سمیه هستم الهی تا آخر ماه رمضان دل سوختم سبز شه و باردار شم فرزند سالم صالح و عالی آمین یا رب العالمین .التماس دعا از همه.۲۰۰ تا میفرستم .

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

برای خواهرمم بر میدارم ۱۰۰ تا .خوب شدن فرزندش

سمیه هستم الهی تا آخر ماه رمضان دل سوختم سبز شه و باردار شم فرزند سالم صالح و عالی آمین یا رب العالم ...

الهی آمین - حاجت روا باشی ان شاالله و دلت شاد بشه 

من ۱۰۰

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706