2737
2739
سلام من 220 روز پیش رژیم رو شروع کردم، هفته اول عالی پیش رفت 4 کیلو توی 4-5روز اول کم کردم بعد یهو انگار دوباره چاق شدم یا نمیدونم چیه ورمه؟ اصلا احساس لاغر تر شدن هم نمیکنم. شمام تجربه اینجوری داشتین؟
Without my children, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ببخشید دیر جواب دادم رژیمش توی یه کتابی هست که خودش میفروشه و تاکیید کرده هر کی میخواد باید بخره و خواسته کسی رژیمش رو به دیگران نده، مگر اعضای داخلی یه خونه ماه اولش که حذف همه نوع نشاسته و شیرینی و تنقلاته از ماه بعدی یه کمی طبق رژیمش میتونی برنج بخوری
Without my children, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty
من سال 78 یه دوره این رژیمو گرفتم خیلی خوب جواب داد ولی اون موقع اضافه وزن آنچنانی نداشتم و باشگاه هم میرفتم ، دوستم این رژیمو بهم معرفی کرد و خودش انجام داد و حسابی لاغر شد و هنوز هم بعد چندین سال نزاشته چاق بشه. از خیلیا هم شنیدم که نتیجه گرفتن
2738
مهناز جان همونطور که گفتم اصلا وزن کم نمیکنم. نه وزن نه سایز.. واقعا متعجبم . فقط چند روز اول یه خورده کم کردم، متوقف شده دیگه روزی 1 ساعتم پیاده روی میکنم