2733
2739

سلام من ۵ اردیبهشت زایمان کردم یه بچه سه ساله دارم مامانمم چهارشنبه میره خونش دارم دق میکنم 

شوهرمم هی میگه مامانت بمونه تا یکی دوماه پیشمون ولی رابطه اش با بابام خوب نیست اصلا برا همینم بابام گفت به مامانم زود بیا خونه منم غصه ام گرفته اینجوری نبودم الان از دیشب حالم خیلی بده 

خب بابان تنهاست بره پیشش ک بهتره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خب بابات تنهاس. 

شوهرت بگو بره با بابات آشتی کنه رابطش اوکی بشه ک راحت شین

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740

افسردگی بعد از زایمان داره میاد سراغت. اشکال نداره.توکل کن به خدا اگر مادرت رفت.همه چیز رو بسپار به خودش که برای همه کافیه. امیدوارم دوره راحت و آرومی رو بگذرونی. 

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......

من پسرم ۷ ساله بود که زایمان گردم.مامانم ۱۰ روز پیشم موند.بنظرم سخت نگیر.اینجوری زودتر خودت پا میشی

منم خیلی ناراحت بودم که مامانم داره میره.ولی بعدش خداروشکر کردم که خودم تونستم بلند شم و کارامو بکنم

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.
2706