2737
2734
عنوان

خانمایی که دنبال پرستار میگردین

845 بازدید | 17 پست
من پسرم تا چند ماه دیگه میره تو 4 سال. تو این مدت پرستار داشته و خدارو شکر شاید از خودم براش بهتر بوده.
دیگه میخوام بذارمش مهد یه کم با بچه ها قاطی شه.
گفتم اینجا عنوان کنم شاید بتونم از این طریق به خانمایی که دنبال پرستار هستن کمکی کرده باشم.
خواستین برام میل بزنین شمارشو بهتون بدم.
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من ستارخان هستم.4 روز در هر هفته میاد ساعت 8 صبح تا 5 عصر.
600 بهش میدم. خونشون سمته یافت آباده خودش 2 تا پسر دبیرستانی داره. شوهرشم کارمنده
تا حالا یه حبه قند بی اجازه از خونه من نخورده به قدری با حجب و حیاست که واقعا حیفم میاد ردش کنم.
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876
2740
من صبحا که زود درمیام پسرم تا 10 صبح خوابه از اونورم تو این گرما، یا تو زمستون خیلی خوبه.
بعد تو خونه همه حواسش به بچمه کارای خودشو درگیر اون نمیکنه
مرسی مرز جون. اگه می گی که تو خونه خودش نگهداری میکنه که به برنامه من نمی خوره.

ندا جون شما چطوری از پرستارت مطمئن شدی؟ دوربین یا دستگاه شنودی داشتی؟ راستش من یه سالی می خوام مرخصی بدون حقوق بگیرم. پسرم دیگه ام هم مهد میره با سرویس. اینه که دیگه 600 برام خیلی زیاده. ولی در کل می خوام بدونم اونهایی که به پرستارشن مطمئنن چطوری اطمینان پیدا می کنن.
سلام خانمها
یک پرستای رو هم من می شناسم سمت قصر دشت اونوراست خونش حدود 50 سالشه و خانمی که به من معرفیش کرد همه جوره تضمین می کنه
فقط پرستار بچه اس نه کارگر
اگر کسی اطلاعات بیشتری می خواد ایمیل بده من شماره ازش بدم همینطور شماره معرف رو
همگی موفق باشید
من ازش راضی هستم
بنظرم با رفت و آمدش و ناهارش و از همه مهمتر زحمتی که برای بچم میکشه خیلی ام پرت نیس
2706