2737
2739
شوهر من اهل حرف زدن نیست اگه مشکلی پیش بیاد نمیگه من با این اخلاق تو مشکل دارم در عوض از آدم یه غول میسازه تو ذهنش و انتقام میگیره این اخلاقش باعث شده یه مشکل کوچیک تو زندگی ما تبدیل به یه مشکل بزرگ بشه الان دیگه خیلی از هم دور شدیم مهمتر از همه اینه که انتقام گرفتنش به بد ترین شکل ممکنه یعنی خیانت. بار اولی که متوجه شدم تصمیم به جدایی گرفتم اما التماس کرد که بهش فرصت بدم و پشیمونه منم موندم بار دوم هم بام خیانت کرد که اینبار چون حامله بودم مجبور شدم بمونم الان دیگه دوستش ندارم و هر وقت نگاش می کنم یاد این میوفتم که تو دوران بارداریم بهم خیانت کرده جالب اینه که میگه تو خیلی اخلاقای بدی داری وقتی بهش میگم چه اخلاقی نمیگه و میگه علت این که به بیرون از خونه پناه برده ابن اخلاقای بد من بوده زندگی برام خیلی سخت شده با نظرتون با ایت تیپ آدما که حرف نمیزنن و انتقام میگیرین چطوری باید برخو د کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اﻧﺘﻘﺎﻡ ﻳﻌﻨﻲ ﭼﻲ???? ﻳﻌﻨﻲ ﭼﻲ ﺗﻮ اﺧﻼﻗﺖ ﺑﺪﻩ ﺑﻪ ﺑﻴﺮﻭﻥ اﺯ ﺧﻮﻧﻪ ﭘﻨﺎﻩ ﺑﺮﺩﻡ??ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ. ﻫﻤﻪ ی ﻣﺮﺩاﻱ ﺧﻴﺎﻧﺖ ﻛﺎﺭ و ﺗﻨﻮﻉ ﻃﻠﺐ ﻫﻤﻴﻦ ﺑﻬﻮﻧﻪ ﺭﻭ ﻣﻴﺎﺭﻥ ﺣﺘﻲ ﺩﻳﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﺑﻌﻀﻲ اﺯ ﺯﻧﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﺠﻨﺲ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺗﻮﭘﻴﺪﻧﻮ ﺧﻴﺎﻧﺖ ﺷﻮﻫﺮاﺷﻮﻧﻮ ﻫﻤﻴﻨﺠﻮﺭﻱ ﺗﻮﺟﻴﻪ ﻛﺮﺩﻥ.ﻧﺨﻴﺮ ﻋﺰﻳﺰ ﻣﻦ ﻣﺮﺩ اﮔﻪ ﺗﻌﻬﺪ ﺣﺎﻟﻴﺶ ﺑﺎﺷﻪ اﮔﻪ ﺑﺎ اﻳﻤﺎﻥ و اﻋﺘﻘﺎﺩ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻛﻨﻪ ﻫﻤﭽﻴن ﻛﺎﺭﻳﻮ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ اﻳﻨﺎ ﺗﻨﻮﻉ ﻃﻠﺒﻦ. ﻫﺮﺯﮔﻲ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻮ ﻣﻴﻨﺪاﺯﻥ ﮔﺮﺩﻥ ﻃﺮﻑ ﻣﻘﺎﺑﻞ.ﻣﮕﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻭاﺳﺖ ﺳﻨﮓ ﺗﻤﻮﻡ ﮔﺬاﺷﺘﻪ???
اونکه شوهرش همش خابه از سرکار میاد میخابه مرده شور ببرش ازش متنفرم خوشگله خوش هیکله اما اخلاق نداره میرم خونشون به گه خوردن میوفتم بیمحل میکنه البته اخلاقش همونه با خانواده خودشم یخه
همیشه معجزه میشود اگر درست نگاه کنیم
2706