2733
2739
عنوان

کسی از این نوع ضد آفتاب Avene داشته؟

11052 بازدید | 14 پست
دیروز رفتم که ضدآفتاب بگیرم ..این مدل ضدآفتاب Avene رو دیدم که حالت فشرده و موس مانند داره..خانم فروشنده گفت خیلی سبکه و اصلا باعث جوش نمیشه..امروز اولین روزه ازش استفاده کردم..یه مقدار حالت برونزه داره و پوست رو صاف میکنه ..اما راستش می ترسم ،نمی دونم واقعا باعث جوش میشه یا نه. شما تا حالا داشتید ؟ راضی بودین؟
آپلود عکس رایگان و دائمی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من کسانی رو میشناسم که پوستشون چربه استفاده کردن جوش هم نزدن. تو هم با خیال راحت استفاده کن رنگ بندی هم داره
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2738
من عین همینو دارم برای من که پوستم مختلطه که عالیه . . . فقط حیف که با این قیمت حجمش کمه . . . درکل من خیلی راضیم ازش چون خوب پوشش میده
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
مرسی بهانه جان. پس خیالم راحت شد.
آره پوشش خوبه..دیگه لازم نیست کرم پودر و این چیزا استفاده بشه.
قیمت ها که همه ماشالله سر به فلک میکشه..دو سه قلم چیز میز گرفتم شد صد و خرده ایی.
2706