2733
2739
سلام دوستان عزیز، من با جاریم مشکل خاصی نداشتم یعنی اون گاهی وقتها یه حرفی زد که به من بر بخوره اما من کاری بهش نداشتم و حتی خیلی هم به خودش و شوهرش احترام میذاشتم، به مناسبتها مختلف با کلی احترام من جدا به جاریم و شوهرم هم جدا یه برادرش زنگ میزد و دعوتشون میکردیم اما تو مدت این 7 سال ما دو بار منزل اینا دعوت شدیم اونم فقط به شوهرم زنگ میزدن نه به من، اینم بگم که ما تو یه ساختمان زندگی میکنیم و شیفت شوهرم رو میدونن که چه موقع شب کار یا عصر کاره تا اینکه ماه رمضون امسال گذاشتن دقیقا روزی که شوهرم عصر کار بود و ساعت 2.30 بعد از ظهر از منزل خارج شد زنگ زدن به موبایلش و گفتن برای افطار بیاین خونه، ما تو منزل تلفن داریم و یه طبقه هم با هم فاصله داریم نیومدن بعد از اینکه به شوهرم زنگ زدن وگفت من رفتم سر کار به من بگن و منو دعوت کنن شوهرم هم فکر کرده به من زنگ میزنن یا میان میگن و به من زنگ نزد ، من فهمیدم که افطار مهمون دارن اما فکر کردم که خانواده جاریم پایینن، در حالی که مادر شوهرمو اینا پایین بودن و به من هم هیچ کسی نگفت با بچم برم، فرداش جاریم گفت چرا نیومدین گفتم کسی به من چیزی نگفت و دعوت نکرد که بیام، بعدش هم به شوهرم گفتم که شوهرم طرف اونا رو گرفت و حتی منو سر شون کتک زد جلوی بچه سه سالم تو ماه رمضان، خلاصه اینکه از اون روز برادر شوهر و ججاریم و که میبینم بهشون محل نمیذارم اما یکبار نیومدن عذر خواهی کنن و من خودم از اینکه بهشون محل نمیذارم اعصابم خورد میشه و عذاب وجدان میگیرم تو رو خدا راهنمایی کنید که چیکار کنم؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
حالا چرا شوهرت اونجوری کرد. حق داشتی نری. ولی کار همسرت خیلی اشتباه تر از کار اونا بوده
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
با شوهرت با ناز و عشوه زنونت حرف بزن تو سکس بگپ عزیز دلم تو دنیا همه کار برات میکنم چرا اون روز کتکم زدی اوف شدم مطمین باش که عذرخواهی میکنه ازت و از این به بعد حق رو به تو میده تو هم محل جاریت نده و این کارشو جبران کن خوب دادم‌راهکار یا نه خدایی
ایمان بیاوریم به اغاز فصل سرد
2740
2706