2737
2734
عنوان

عایا نرماله؟ چیکار باید بکنم؟

138 بازدید | 7 پست

من هفته 11 بارداری هستم و ترشحات زرد رنگ بدون بو و خارش دارم. تو تاپیک ها خوندم که میتونه نرمال باشه ولی بهتره بریم دکتر. 

من ایران نیستم و اینجا دکتر رفتن اونجور نیس که بتونیم بریم مطب دکتر و راحت واسمون وقت بزارن. حداقل ویزیت دکتر تو مطب شخصیش یک میلیون و نیمه. بیمارستان هم چند روز قبل رفتم گفتم مشکلم رو، معاینه نکرده گفت نرماله 😐 من چیکار باید بکنم؟ خوددرمانی بکنم؟ 

زندگی زیباست ای زیباپسند... زیبا اندیشان به زیبایی رسند

واقعا؟؟؟؟؟؟خدایا شکرت ایرانم😁😁😁ی دفعه این جمله روگفتم

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

اخه نرماله

من از اول بارداری تا الان دارم.البته همیشه نیست ولی هست گاهی

اگه خارش سوزش بو داشت عفونته و نیاز به پیگیری داره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اره بخدا فقط ویزیت یک میلیون و نیم. حالا اونم واسه منی که شهروند اینجام. 

بیمارستانم که سر سری ویزیت میکنن. نمیدونم چیکار باید بکنم. واسه پسرم ایران بودم خیلی راحت بودم اون زمان 

اگه بوی بدی نداره و خارش و سوزش هم نداری طبیعیه  منم داشتم و وقتی به دکتر گفتم گفت طبیعیه  ...

نه بوی بد نداره اصلا. فقط خیلی زیاده. پد روزانه استفاده میکنم. 

ترکیه عزیزم

نه بوی بد نداره اصلا. فقط خیلی زیاده. پد روزانه استفاده میکنم.  ترکیه عزیزم

نگران نباشید منم داشتم و همچنان دارم تازه زیادترم شده 

فکر نمیکردم هزینه های اونجا انقدر بالا باشه 

نگران نباشید منم داشتم و همچنان دارم تازه زیادترم شده  فکر نمیکردم هزینه های اونجا انقدر بالا ...

هزینه های اینجا خیلی بالاست. برای توریست هایی که فقط اقامت گرفتن بیشتر هم هست. من بیمه هستم و شهروند خود این کشورم این رقمه حالا🤦🏻‍♀️

2740