2733
2734

سلام دوستان کیست شدید تخمدان داشتم شوهرمم واریکوسل چند تا دکتر عوض کردم هیچ کدوم برام کاری نکرد دیگه خسته شدم

7-8ماهه هیچ دکتری نرفتم هیچ دارویی هم نخوردم حتی دارو گیاهی 

این ماه اقدام هم منظم نداشتم فقط جلوگیری نکردم پریودم همیشه نامنظم بود یه هفته عقب افتاد شک نکردم چون روزه می‌گرفتم گفتم یه تست بزنم خیالم راحت بشه 

در کمال ناباوری دیدم دوتا خطه بازم تست زدم دوتا خط بود

همون روز ماما رفتم برام سنو نوشت اما سنوگرافی گفت زود آمدی بارداری اما ساک حاملگی واضح نیست

حالا یه دکتر خوب می‌خوام تو تهران باشه فقط دو هفته دیگه برم پیشش برای ضربان قلب

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

خدارو شکر گلم

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2731

مبارکا😍😍صحیح وسالم بغلش کنی..انشاءالله از این غافلگیریا واسه همه منتظرا

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

حالتو خریدارم☺️☺️☺️☺️

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
حالتو خریدارم☺️☺️☺️☺️

برای همه منتظر ها تو این وقت اذان دعا کردم خودم که اصلا باورم نمیشه هنوز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
مبارکه عزیزم خوش به حالت واسه منم دعا کن زودی خدا بهم نی نی سالم و صالح بده علائمتو میگی؟

هیچ علایمی نداشتم فقط هرروز دل‌پیچه و گلاب به روتون اسهال داشتم و یه مقدار بی حال بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706