2737
2739
عنوان

من خیلی بدم:((

878 بازدید | 30 پست
24 تیر تولد شوشومه...یعنی امروز میشه دیگه..همین الان تو فیس بوک دیدم زده زادروزشه..اصلااااا یادم نبود....

من خیلی این روزای خاص برام مهمه..و خیلی شدید احساسیم تو این موارد...

نمیدونم چه طور یادم رفته...:((

هیچ کاری نکردم...شوشو امشب شیفته و فردا صبح میاد....خیلی ناراحتم...مگه ادم تولد عشقشو یادش میره..

بیچاره انقدر هوامو داره...چیکار کنم........................گریههههههههههههههههههههههههههه
خدایا،من اگر بد کردم،تو را بنده دیگر بسیار است،تو اگر با من مدارا نکنی،مرا خدای دیگر کجاست؟...
خب عزیزم یه زنگ بزن بهش تبریک بگو .بعدا هر کاری خواستی بکن .نگه یادش نبوده
تو ویترین زندگی به عروسکی نگاه نکن که مال تو نیست ، چون اون فقط وسوسه ات میکنه تا اونی رو که داری از دست بدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بهش هیچی نگو صب
تا شب برو کادو و کیک و از این چیزا بگیر، شب تولد بگیر دیگه براش

اگه حرفی هم زد یا بهت گفت که چرا تولدمو تبریک نمیگی، بگو اه برنامه هامو بهم زدی من میخواستم سوپرایزت کنم

شکر خدا که من هیچ خدایی را از هیچکس به ارث نبرده‌ام. من آزادم که خدای خود را آنطور که دلم می‌خواهد مجسم و انتخاب کنم. خدای من مهربان، بخشنده، دلسوز، چیز فهم و اتفاقا خیلی هم شوخ است!
2731
فردا صبح که بیاد..خونس 2 روز..کارش شیفتیه....

خوبه یه نامه براش بنویسم بزنم رو در؟؟

نمیخام بفهمه یادم رفته

اخه من همیشه این جور روزا رو پیشاپیش تبریک میگم......خیلی نامردم
خدایا،من اگر بد کردم،تو را بنده دیگر بسیار است،تو اگر با من مدارا نکنی،مرا خدای دیگر کجاست؟...
2740
کوچول موچول..اصلا یه درصدم تو فکر تولدش نبودم...برا خودمم عجیبه..تو فیس بوک که دیدم کپ کردم..خوبه رفتم فیس بوک
عزیزم براش یه دفترچه خوشگل درست کن و دلایلی که عاشقی رو براش بنویس و دلایل عزیز بودنش برات روش هم بنویس .........دلیل برای خواستنت یا دوست داشتنت این عالیه برای روحیش
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
2706