2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه دوروز اعلام کرده دولت 5شنبه باشه فرداش که میشه جمعه شنبه تعطیل نیست
به من قول بده در تمامی سال هایی که باقی مانده تا ابد مواظب خودت باشی دیگر نیستم که یادآوریت کنم میروم نه اینکه دوستت نداشته باشم نه بین خودمان بماند از اضافی بودن خسته ام..
2740
فکر می کنم بله . تو قانونش هست که اگه روز بعد عید تعطیل رسمی بود روز بعد اون تعطیل میشه . (مطمئن نیستم البته )
اینم یکی از گندکاری های مموتی بود که همه دنبال کاهش تعطیلات مملکتن و اون یروز هم بیشترش کرد و فکر اینکه به تعطیل رسمی بخوره رو هم کرده بود!!!!
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
نسرین امضات خیلی باحاله .. واقعا درسته خخخخخخخخخخخ
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
حالا عید کی هست؟
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2706