2737
2734
سلام من امروز رفتم هفته ١٧ تو منطقه اون پایین که اسمشو نمیبرم ورم دارم با درد شدید ولی عفونت ندارم از درد نمیتونم راه برم اول کم بود رفته رفته داره زیاد میشه دکتر گفت طبیعیه ولی امروز اونقدر شدیده دردم نمیتونم تکون بخورم اگه اطلاعاتی دارین یا تجربه ای لطفا دریغ نکنین حالم اصلا خوب نیست
 BabyFetus Ticker
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم تو بارداری باید تمام این دردارو بکشی و تحمل کنی هرکس ی جور درد داره من از هفده پونزده چنان لگن دردی بودم که حتی راه نمیتونستم برم تا هفته بیست و هشت بعد از اون کمر درد شدید و گرفتگی مدام پا تو خواب وای خدا چه دردای شیرینی بود ..دلم یک ذره شده برا حاملگیم
خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2742
منم یه بار اینجوری شده بودم از عفونت بود از کجا میدونی عفونت نداری همه عفونت ها که ترشح ندارن. من پماد موضعی ( نه واژینال) فلوکونازول زدم خوب شد
@raazi_naaraazi يه پيج مفيد براي همه
برای منم خیلی درد میکنه من هفته 30 هستم از همون اول یه مدت درد میکرد دوباره خوب میشد من فکر میکردم شاید دهانه رحمم داره باز میشه ولی اون نبود خداروشکر
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.
2740