2737
2739
عنوان

از خداهم نا امید شدم

3486 بازدید | 107 پست
6 سال میشه که چند تا حاجت مهم تو زندگی دارم یکیشون بچه دار شدنه.
ولی حس می کنم خدا صدامو نمی شنوه هرچی نمازام هرچی تو جاهای زیارتی دعا می کنم گریه می کنم ولی انگار هیچوقت خدا حاجتمو نمی ده
انگاری زندگیم قفل شده خیلی خسته وتنهام دلم می خواد از همه چیز ببرم
هیچ وقت از خدا دلگیر نشو .هر سختی که واسه ما این دنیا میاد شیرینیه اخرتمونه.اگه به این اعتقاد داشته باشی به استقبال همه مشکلات میری.ایشالله که خدا زودتر بهت نی نی میده اما زبونم لال اگه نشد بدون که می خواد چیزای بهتر بهت بده
روز زمینی شدن فرشته من:22/2/92
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پرند جون امیدتو هیچ وقت قطع نکن همه کارش یه حکمتی داره شک نکن عزیزم. خدا همیشه با ماست همیشه. صداتو میشنوه ولی یه مصلحتی تو کارشه. پرند جون ما هم همینطور بودیم داداشی نداشتیم مامانو بابام از خدا شکایت میکردن نذر کردن دعا کردن گریه کردن تا خدا بعد از سه تا دختر خدا بهشون یه پسر داد دسته گل دسته گل داداشم. سالم قشنگ هیکلی ولی تو سنه 15 سالگی پارسال با یه مریضی کوچیک ازمون گرفتش و مارو برا همیشه داغدار کرد. امیدوارم هر چی به صلاحته همون بشه
2738
وای عزیزم...دلم گرفت وقتی دیدم اینقدر ناراحتی...بهترین راه رسیدن به آرزوها و خواسته ها توکل بر خدا و مقاومت کردن در مقابل مشکلاته...خدا از همه مشکلات ما بسیاااااااااااار بزرگتره
پرند_ عزیز انشاالله گره از کار_همه ی حاجتمندان باز بشه !
اما عزیزم ما از فردا خبر نداریم و نمیدونیم خواسته هامون برحقه یا نه !
همه ی ما آدما خواسته هایی از خدا داریم اما دلیل نمیشه چون عبادت می کنیم خواسته هامون برآورده بشه !
عزیزم عشق ورزیدن که با حساب و کتاب نمیشه !
خدای ما بزرگتر و مهربون تر از تصور_ ماست هر چیزی رو به وقتش انقدر مهربون به تو میبخشه که حتی تصورش را هم نمیکنی ! همیشه امیدوار باش و سعی کن شاد باشی که خدا امید رو خیلی دوست داره
2706