2737
2739

سلام دوستان 

الان اینجا ساعت پنج صبه من از شدت دل پیچه از خواب بیدار شدم

چیکار بابد کنم 

از وقتی بچه بودم سالی یکی دوبار به دلپیچه گرفتار میشدم و اوایل تا مرز مرگ منو میبرد و هر بار با دکتر و زیر سرم رفتن خوب میشدم ولی چند سال اخیر دیگه یاد گرفته بودم که قرص بلادونا همیشه تو خونه دلشتم و به محض دلدرد می خوردم الان چون باردارم نمی دونم  چیکار کنم می دونم اگه نخورم حالم خیلی بد میشه 

تو رو خدا اگه راهکاری دارید بگید بهم 

لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هی میگیره ول میکنه و داره دردا هر لحظه بیشتر میشه  حالت تهوع هم داره اضافه میشه بهش

چندوقتته؟

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2728
خب برو دکتر وقتی بارداری سرخود چیزی نخور خطرناکه

الان تو این وضعیت سخته 

اینجا دکتر رفتن مصیبته باید وقت قبلی بگیری الانم که دکترا آنلاین مریض میبینن بدتر شده 

الانم پنج صبحه  

۲۶ هفته

علائم زایمان نیست بنظرت چون حالت تهوع داری!؟

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

یکم چایی و نبات بخور ببین بهتر میشی من دلپیچم اینجور خوب میشه ولی درداتو دقت کن ببین علائم زایمان نیست 

2740
علائم زایمان نیست بنظرت چون حالت تهوع داری!؟

نه فکر نمیکنم چون دردش تو معدمم هست و گاز معده دارم دسشویی میرم یکم بهتر میشم 

البته همینطوری الکی میشینم دستشویی تا دلم آروم شه وگرنه هنوز بیرون رویم شروع نشده

یکم چایی و نبات بخور ببین بهتر میشی من دلپیچم اینجور خوب میشه ولی درداتو دقت کن ببین علائم زایمان نی ...

چطور تشخیص بدم اگه درد زایمان باشه 

هرچند بعید میدونم ولی فرقش چیه؟

چطور تشخیص بدم اگه درد زایمان باشه  هرچند بعید میدونم ولی فرقش چیه؟

کمر درد نداری ؟ شکمت سفت نمیشه ؟ بیمارستان نزدیکتون نیست بری 

کمر درد نداری ؟ شکمت سفت نمیشه ؟ بیمارستان نزدیکتون نیست بری 

نه فقط دلدرد دارم 

بیمارستان نزدیک نیست ولی اگه بخاطر کرونا نبود میرفتم دکتر

نه فقط دلدرد دارم  بیمارستان نزدیک نیست ولی اگه بخاطر کرونا نبود میرفتم دکتر

یکم چایی نبات بخور دوش اب گرم بگیر ببین بهتر میشی قرص نخور فقط 

یکم چایی نبات بخور دوش اب گرم بگیر ببین بهتر میشی قرص نخور فقط 

دوش گرفتم چند ساعت پیش الان میرم چای نبات هم می خورم ببینم چی میشه 😢

2706