2752
2734
عنوان

عصر میرم سونوی جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 4508 بازدید | 132 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خواهرم ندارم. حسرت دختر هم میمومه به دلم😔

پس همونه دخترمیخوای

ایشالایه دخمل سالم وخوشگل باشه

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2731
اونایی که پسر دوست دارن مال مناطق خاصی از ایران هستن 

بیشتر غرب کشور

نکته اول  هروقت یه خانوم باردار با شکم قلبمه دیدید نخندید،اون خودش به اندازه ی کافی سختش هست اون شکم رو اینور و اونور میبره ...نکته دوم  لطفا نپرسید بچه چیه؟توقع دارین بچه یوزپلنگ آفریقایی تو شیکمش باشه؟؟؟؟خب بچه آدمه دیگهههه!...نکته سوم  اگه خانومی کرد و با چشم پوشی جنسیت بچه‌ش رو گفت لطفااااااا مراقب باشید چی جواب میدید،اگه گفت پسره.نگید:وااااای به به مبارک بااااااشه،چه خووووب!(خب پسره بچه‌ش مجسمه الماس که نیست اونم یه آدمه مثل بقیه) و اگر گفت دختره،خواهشاااا عین تیوب پنچر رفتار نکنید و نگید اشکال نداره قدمش خوب باشه برات!به تو چه که اشکال داره یا نه،اصلا حرفتون درست نیست تورو خدااااا رعایت کنید بعضی مادرا از این حرفا تا آخر عمر درد میکشن،دختر و پسر هردو نعمت خداس!من یه دردکشیده ام از این رفتارها و حلال نمیکنم کسایی که قلبم رو خراشیدن  
نگم بهتره

الان مردم چیزی ندارن دوست دارن  داشته باشن

دیگه دختر و پسرش سر این بحثه

خوشحالی یعنی:دماغتو با لباس عشقت پاک کنی. چیه؟!خب من اینجوری خوشحالم ..به خودشم گفتم گفت اشکال نداره :)
دلتون پسر میخواد؟

بگم نه که دروغه اره واقعا ولی اگه دختر هم نداشتم باز دلم دختر میخواست 😍اخ که خدا از دست ما چیکار کنه ....میدونی بچه داری خیلی سخته وگر نه من ۴ تا میخواستم بالاخره پسرم میووردم ولی نمیشه دیگه

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
بگم نه که دروغه اره واقعا ولی اگه دختر هم نداشتم باز دلم دختر میخواست 😍اخ که خدا از دست ما چیکار کن ...

دقیقا. منم الان میگم اگه پسر بود اینقدر میارم تا دختر بشه. اما نمیشه. با این شرایط کشور. اوضاع مالی و ...

2706