2733
2739
سلام دوستان دخترم خیلی کم اشتهاست جواب آزمایش خونش نشون داده که گاز خونش کمه می خواستم بدونم شما تا حالا چیزی در این مورد شنیدید ؟ خطرناکه ؟ آخه داروی که براش دادن اصلا نمی خوره
ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطمه جان

گازهای خون شامل گاز CO2 و اکسیژن و البته نیتروژن هستند. این گازها همونطور که حتما می دونید برای واکنش های حیاتی بدن هستند و ربطی به اشتها ندارند هرچند که به عنوان مثال اکسیژن برای سوخت و ساز در بدن استفاده می شه. اولین باره که چنین چیزی می شنوم که گاز های داخل خون رو کسی اندازه گیری کنه!!

آیا آزمایش دادید و آیا تفسیر آزمایش با پزشک بوده؟
2731

سلام ببخشید میدونم خیلی قدیمیه تاپیکتون ، ولی منم الان تقریبا شرایط شمارو دارم بچه م سه ماهشه گاز خونش مشکل داره خواستم بدونم بچه شما معلوم شد مشکلش چیه من اول راهم خواستم راهنمایی کنید ممنون

سلام ببخشید میدونم خیلی قدیمیه تاپیکتون ، ولی منم الان تقریبا شرایط شمارو دارم بچه م سه ماهشه گاز خو ...

بخاطر چی درخواست این آزمایش رو کرده دکتر بچتون علایمی داره،؟

وخدایی که بشدت کافیست
2740

[QUOTE=274887128]بخاطر چی درخواست این آزمایش رو کرده دکتر بچتون علایمی داره،؟[/QUOTEداستانش مفصله بچه م دنیا اومد همش استفراغ می‌کرد بردیم دکتر گوارش وقتی ۲۰ روزش بود اونجا دکتر سنوگرافی نوشت برامون برای استفراغش فهمیدن رفلاکس معده داره بعد دارو داد( پودر اس امپراوزول و شربت دومتیدون) داروی رفلاکسش یه مدت خوب بود دوباره استفراغش شرو شد دوباره بردیم دکتر گوارش وقتی دوماهش شد دوباره سنوگرافی نوشت برای رفلاکس معده گفت شاید تنگی پیلور داره اینقد استفراغ میکنه وقتی سنوگرافی هارو مینوست دکتر شکم و لگن رو هم برای چکاب مینوشت بعد سنوگرافی که کردیم تنگی پیلور نداشت ولی متوجه شدیم کلیه چپش چهار تا سنگ ساخته دکتر گوارش ارجاعمون داد دکتر کلیه اطفال اونجا ازمایش گاز خون نوشت برامون انجام که دادیم متوجه شدیم که خونش اسیدیه ولی نه خیلی دکتر گفت بی اشتهایی و وزن گیری ضعیفش مال همین گاز خونشه برای سنگ کلیه و گاز خونش یه محلول دادن به اسم پلی سیترات پتاسیم خیلی ترس و شوره به زور میدیم حالا یه ماهه این محلول رو میخوره بچه م دنیا اومد وزنش ۴۱۰۰ بود الان سه ماهشه ۵۶۰۰ خیلی تپل بود ولی الان از همه ی هم سن هاش عقب افتاده  

بخاطر چی درخواست این آزمایش رو کرده دکتر بچتون علایمی داره،؟

شما مورد این چنینی شنیدن بچه گاز خونش پایین باشه ؟؟ تو اینترنت که سرچ میکنم اعصابم خورد میشه خیلی میترسم از اینده ش همش میگم یعنی طبیعی و بدون مشکل بزرگ میشه یا نه

خیلی افسرده شدم همش گریه میکنم 

شما مورد این چنینی شنیدن بچه گاز خونش پایین باشه ؟؟ تو اینترنت که سرچ میکنم اعصابم خورد م ...

الهی عزیزم حق داری واقعا سخته 

من پسرم خیلی کم اشتها . کم وزن هست گفتم بپرسم ازتون منم به دکتر بگم براش بنویسه 

وخدایی که بشدت کافیست