2733
2734
دوستای خوبم امروز رفتم دادخواست طلاق بدم ولی با چند تا مشکل روبرو شدم و چند تا سوال دارم اگر کسی میتونه و کمکم کنه لطف میکنه

اول اینکه همشون هی میگن چون درخواست طلاق از طرف زن هست خیلی پروسه پیچیده میشه و بهتره وکیل بگیری

آخه من پول وکیل از کجام بیارم ندارم

بعدش هم مگه قانون نیست مگه تو خود عقد نامه همسر بنده اون بندهای 12 گانه رو امضا نکرده پس مشکل کجاست

مگه تو خود همین تلویزیون خودمون نمیگن کسی که شیشه مصرف میکنه چه قدر میتونه خطرناک باشه و حتی بچه اش رو بکشه

یکی دیگه اینکه گفتن باید بری دادخواست طلاق رو بدی وکیل یا خودت تنظیم کنی بعد بری دفتر اسناد رسمی بدی برات ثبت کنن این دیگه چیه من سر در نیاوردم کسی میدونه حدود هزینه اش چه قدر میشه

و اینکه مشاور اونجا بهم گفت باید دادخواست طلاقت پر و پیمون باشه !!!!!! درخواستت فقط به خاطر اعتیاده ؟؟؟؟ !!!!!!!!!

جلل الخالق مه اعتیاد چیز کمی هست ؟؟؟؟؟؟؟ اونم به مواد مخدر صنعتی ؟؟؟؟؟؟

میگفت چیزهای دیگه رو بنویس نفقه و هرچیز دیگه

آخه چی بنویسم

مثلا الکی بگم شوهرم منو میزنه یا دزدی میکنه ؟؟؟؟

البته این اواخر یه بار کتکم زد و یه بار هم پول کش رفت ولی .........

نمیدونم چه کار کنم

دلم میخواست راضی میشد به طلاق توافقی
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
اگر مدرک پزشکی قانونی نداری ادعای کتک نمی تونی
قبل از دادخواست طلاق بایدمهریه ات رو بذاری اجرا وگرنه گمونم تعلق نمی گیره بعد از طلاق
عزیزم وکیل خیلی بهتر راهنمایی می کنه من دیگه چیزی بلد نیستم
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
من از قانون طلاق چیزی نمیدونم دوستم

اما یادم میاد یکی از دوستام شوهرش طلاقش نمیداد مهرشو اجرا گذاشت اونم خسته شد طلاقش داد
امیدوارم هرچی خیرت هست ب ات پیش بیاد
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو با یک وکیل صحبت کن توی جلسه اول پولی نمی گیره و خیلی راهنمایی ها بهت می کنه ولی اگر خواستی کارهای طلاقت را انجام بده اونوقت ازت پول می گیره
بعدش می دونم که باید مهریه ات را بذاری اجرا و بگی من فقط مهریه می خوام و طلاق نمی خوام اینطوری کارت بهتر پیش می ره

برو با یک وکیل صحبت کن توی جلسه اول پولی نمی گیره و خیلی راهنمایی ها بهت می کنه ولی اگر خواستی کارهای طلاقت را انجام بده اونوقت ازت پول می گیره
بعدش می دونم که باید مهریه ات را بذاری اجرا و بگی من فقط مهریه می خوام و طلاق نمی خوام اینطوری کارت بهتر پیش می ره

2740

مهرگان جون خیلی ناراحتم پیش وکیل هم رفتم نیم ساعت مشاوره 80 تومن ازم گرفت گریههههههههههههههههه

راستش دلم میخواست یهو برای طلاق اقدام کنم ولی اینطور که بوش میاد باز باید مهریه و اینا رو بزارم اجرا

خسته شدم اینهمه سال اذیت شدم حالا چند سال هم دنبال طلاق

بچه طفلکم خسته شده هی میگه بریم خونه بغض میکنه

گریههههههههههههههههههههه

خدا منو مرگ بده راحت بشم
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
اگر گفته بری دفتر اسناد رسمی چرت و پرت گفته ولی باید بری ادار ه اجرائیات ثبت واسه مهرت رو اجرا بگذاری در ثانی میگه پر و پیمونش کن بنویش بیشتر از 6 ماه هست نقفه نداده ... و علاوه بر خرجی ندادن ... امنیت ندارم چون تازگی دست بزن هم پیدا کرده و اینکه وقتی مواد میزنه توهم میگیره و مثلا پول ازم دزدیده میترسم بره وسایل خونه رو در نبود من بفروشه و اینکه ا دستش ارامش ندارم که بخواهم جایی برم و میترسم زندگیمو به اتیش بکشه و خیلی چیزهااااااااااااااااااا

من تا حدودی میتونم کمکمات کنم در ضمن وکیل خوبه ولی پول میگیره هیچ کس هم مثل خودت وقت نمیگذاره
برووووووووووووو دادگاه خانواده قسمت ارشاد و معاضدت قضایی خودشون مشاور رایگان دارن
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم
2706