2733
2739
مامانای عزیز سلام
پسر 21 ماهه من مشکل هیپوسپادیاس خفیف (انحراف مجرای ادرار) داره..
دنبال یه دکتر خوب اورولوژی اطفال میگردم که ضمناً جراح هم باشه چون نیاز به جراحی هم داره...
آدرس و تلفنی از دکتر منصور مولائیان دارید؟ کسی هست که پیش ایشون رفته باشه؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی ساناز جون، اما نمیدونم دکتر اتوکش درمورد مجاری ادراری هم تبحر داره؟
ما دکترهای زیادی بردیمش ، هر کدوم هم یه نظری داشت، دیروزم پیش دکتر کجباف زاده بودیم... نمیدونم بالاخره باید به یکی اعتماد کنم... تعریف مولائیان رو هم زیاد شنیده بودم ...
2742

هرگز پیش دکتر کجباف زاده نبرید ..دیگه خود دکتر عمل نمیکنن و پسرتون موش ازمایشگاهی شاگردانش توی بیمارستان طبی کودکان میشه..پسر من شش ماه پیش تحت نظر ایشون توی بیمارستان طبی کودکان عمل شدند و بعد از عمل دچار تنگی مجرا فیستول و بدشکلی شدند ..از طرفی شیوه عمل بسیار عذاب اور بود  ده روز سند بلند برای بچه نوپا فاجعه هست و پنج روز در بیمارستان بستری بودند از بیاد اوردن اونروزها هم بدم میاد در حالی که این عمل رو میشه خیلی راحت تر انجام داد..ما مجبور شدیم به خاطر عوارض عمل قبلی دوباره پسرم رو عمل کنیم و اینبار رفتیم پیش دکتر غروبی..توی کلینیک برزویه حتی یه شب هم احتیاج به بستری نداشت سندش کوتاه توی پوشک بود و بعد از پنج روز هم سند رو کشید ظاهر عمل که خیلی خوبه ..البته نتیجه عمل چند ماه دیگه مشخص میشه ولی تجربه این عمل با عمل قبلی زمین تا اسمون بود..مامانا نگران نباشید اگه دکتر مناسبی پیدا کنید زیاد سختی نمیکشید

2740