2733
2739
خمیر آماده پیتزا بگیر یا خمیر نون باگت
اگه خمیر آماده گرفتی روش کمی سس گوجه بزن موادتو بریز بعد پنیر پیتزا البته من پنیر رو آخر سر بعد از اینکه مقدار پخت اضفه می کنم
از منوی خود سولاردم گزینه پیتزا رو انتخاب کن وزن بده استارت کن
اگه خمیر نون باگت استفاده کردی نیازی نیست روش سس گوچه بزنی
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جنس ظرف میتونه همون آلمینیومی میتونه باشه و از دکمه فر برقی استفاده کنی درست مثل فر گاز

ولی تو دستور پیتزای آشپزی با سولاردوم همه کارهاشو با گریل انجام داده .

خمر رو 2 دقیقه با کمی سس با گریل میذاری بعد پنیر میریزی و یه لایه مواد بعد دوباره پنیر و دوباره با فرمان گریل 1 3 تا 5 دقیقه زمان میدی و پنی که طلایی شد آماده است

موادش همه آماده باشه بهتره سوسیس و قارچ و ... رو هم رو تفت بده
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2728
گوشت چرخ کرده + سوسیس+ فلفل دلمه + قارچ

تفت میدی مثل مواد ماکارونی سوسیس ها رو هم جدا سرخ میکنی

اول مواد گوشتی رو میریزی بعد سوسیس ها رو میچینیو اگرم قارچ رو جدا تقت دادی میچینی

میتونی ذرت یا زیتون هم روش بریزی یا هر موادی که دوست داشتی
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2740
ظروف فلزی رو فقط با فرمان فر برقی convetion میتونی استفاده کنی در غیر این صورت جرقه میزنه خیلی خطرناکه مراقب باش

اره حنانه جونم درست میگه اگر خمیرت از این آماده ها باشه میتونی بذاری رو سینی خودش
دوست جونا میشه خواهشی ازتون بکنم ؟

من ویندوزم قاط زده اصلا نمیتونم تاپیک بزنم میشه شما برام اینکارو انجام بدید تا یکی کمکم کنه ؟
با این سر فصل :

با آنتی ویروسم مشکل دارم لطفا کمکم کنید

متنش این :

آنتی ویروس خودم ارور داد و کلا پرید ویندوزم خودش یه آنتی ویروس نصب کرده به تمام فایل ها داره اخطار میده هیچ برنامه ای باز نمیشه . نمیدونم چطور پاکش کنم یا غیر فعالش کنم

هر جاش که کلیک میکنم میره تو سایتش که باید آنتی ویروس کامل رو خریداری کنید .

کلافه ام کرده کمککککککککککک
2706