2737
2739
عنوان

خانمایی که ازشیرخشک سررشته دارن

42 بازدید | 10 پست

سلام دوستان.پسرمن چهارماه وبیست روزشه ازیماهگی بهش شیرخشک نان میدادم ازدوماهگی یبوست شدید گرفت مثلا ۷روز ۸روز میشد به زور شیاف و روغن زیتون و اینا دسشویی میکرد.بردیم دکتر گفتش ببلاک بدین بهش .میخوام بدونم ببلاک وزن میده به بچه ؟؟؟یکی میگه smaشیرخوبیه اونو بدین 

چه شیرخشکی بدم به پسرم که هم یبوس نشه هم وزن بگیره ؟

خوش اومدی به زندگیمون بهترین بهونه نفس کشیدن😍😍😗😙

خانومی من به دخترم شیرخشک آپتامیل میدادم به گفته دکترش هم وزن گیری عالی داشت هم به هیچ عنوان یبوست نشد ، همچنین بچه های فامیل هم وقتی دیدن که یبوست نمیاره واسه بچه هاشون گرفتن 

ببلاک واپتامیل خوبن، ولی تضمینی نیس که این یبوست نده، هربچه ای ممکنه هرزمانی به شیرش واکنش بده،مثل یبوست اسهال وحساسیت پوستی، البته احتمالش کمه، نگران نباش، وزن هم زیاد میکنه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

و اينكه شما بايد ببيني بچه با چه شيري راحته ، يبوست خيلي بده خيلي ، زياد وزن برات مهم نباش الكي چاق بشه كه چي بعد وقتي بزرگ شد بايد عذاب بكشه لاغر شه ، الان چند كيلو ؟ 

خدا جاي حق نشسته 
و اينكه شما بايد ببيني بچه با چه شيري راحته ، يبوست خيلي بده خيلي ، زياد وزن برات مهم نباش الكي چاق ...

الان ۶ونیم.بعد مثلا چطوری میشه فهمید شیربهش ساخته؟؟مثلا الان ۸روز بود مدفوع نکرده بود  از دیشب ک ببلاک خورده صبح دسشویی کرد ولی روشو ک خوندم چربیش ویتامیناش نسبت به نان کمتر بود واسه این میترسم وزن نگیره 

خوش اومدی به زندگیمون بهترین بهونه نفس کشیدن😍😍😗😙
الان ۶ونیم.بعد مثلا چطوری میشه فهمید شیربهش ساخته؟؟مثلا الان ۸روز بود مدفوع نکرده بود  از دیشب ...

عزیزم وزن میگیره حتما نان خیلی سنگینه اکثر بچه ها یبوست میشن خواهر من به بچش ببلاک میداد خیلی هم توپولی شد

2740