2737
2739
من دارم دارویه خانگی استفاده میکنم میخوام بدونم کسی بوده اینجوری باردار شده باشه؟
فرشته کوچک من زمینی شد و قلبش در حال تپیدن است. قسمتتون الهی
نینیوشی جونم میدونم با رابطه جنسی باردار میشن گلم منظورم اینکه کسی بودی مشکل داشته باشه و درمانش از طریق داروهایه خونگی بوده باشه؟
عزیزم من خودم کسی رو سراغ ندارم
اما تو همین سایت خیلی دیدم که با عسل و سیاهدونه یا عرق بومادران یا رازیانه باردار شدن
 اگر هنری برای ارائه نداری، سکوت بی هنری تو را می‌پوشاند. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ضحی جون سلام میشه زرده تخم مرغ رو توضیح بدی؟
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند . . . ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست چون خدایی هست . . . آری و چه زیبا نوشته بود ! همواره با خود تکرار میکنم امیدی هست ؛ چون خدایی هست . . .
2740
اینجا رو ببین :
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=171119
البته من از ی جا دیگه خونده بودم با ی روش دیگه پیداش کردم بهت میگم
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
مرسی ضحی جون پس بهم بگو
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند . . . ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست چون خدایی هست . . . آری و چه زیبا نوشته بود ! همواره با خود تکرار میکنم امیدی هست ؛ چون خدایی هست . . .
تا اونجا که یادمه اون میذاشت لای پارچه
میگفت نباید تخم مرغ تو یخچال بره باید تازه باشه ....ولی هر چی میگردم پیداش نمیکنم
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
من یه زنه که دارویه خونگی داره یه چیزی مثله خرما بهم داده که سه شب استفاده کنم برا تقویت رحم شماها استفاده نکردید؟
ضحی جون من الان 13 پریمه میشه الانم استفاده کرد
2706