2737
2734
عنوان

پیام نووووووووووور

845 بازدید | 20 پست
بچه ها من فارغ التحصیل رشته پرستاری دانشگاه دولتیم
میشه راهنمایی کنید که ایا میتونم ارشد فراگیر پیام نور یه رشته دیگه بخونم یا نه؟
اگه نمیشه چه رشته ای برای کارشناسی فراگیر بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میتونی

ما یکی از فامیلامون کارشناسی پرستاری داشت روانشتاسی خوند ارشد فراگیر پیام نور

اما از هزینه و چیزای دیگه ش خبر ندارم زیاد رابطه نداریم.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
البالو جان هر رشته ای که دوست داشته باشی میتونی انتخاب کنی
اما خییییییییییییلی سخته باید خیلی حواست باشه شهریه اش هم فکر میکنم ترمی 1200 به بالا باشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
پریسای عزیز شرکت کنی بهتره چون پایه ات قوی میشه ...یه جورایی روش درس خوندن تو پیام نور هم میافته رو دستت...خاله شوهرم شرکت کرد البته اون کارشناسی شرکت کرد از 20 واحدی که امتحان داده بود 17 تاش و قبول شده بود...ولی من فقط 5 واحد رو قبول شدم البته تنبلی هم کردم نخوندم
اگه فکر میکنی از عهده کتابهاش برمیای بشین خونه بخون ولی باید کتابها رو یه 5 دور بزنی تا قبول شی
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706