2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احساس میکنم تو زندگیم خیلی از چیزهایی که فکر میکردم باید باشم فاصله گرفتم احساس میکنم هیچ چیز اون طوری که باید نیست زندگی بهم ریخته بچه سرگردون و خودم خودی که با تصمیمات اشتباه تصمیمات غلط خودم رو به این جایی که ایستادم رسوندم 

2728
چیز جدید نیست زندگی که فکر میکردم باید پراز عشق و علاقه باشه نیست احساس کمبود میکنم خیلییییی زیاد&nb ...

شاید رفتن پیش مشاور یکم حالتو بهتر کنه وکمکت کنه کم کم زندگیتو اونجوری که دوست داری بسازی

اگه این راهو امتحان نکردی حتماً امتحان کن عزیزم

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
2740
چقد تو مث منی بدترش اینه راه برگشتی نیس

دقیقا میدونی راه برگشت هم که باشه کجا میخواهی بری کجا رو داری که بری هیچ جا هیچ جا نیست که بتونی ارامش از دست رفته رو بازپس بگیری 

شاید رفتن پیش مشاور یکم حالتو بهتر کنه وکمکت کنه کم کم زندگیتو اونجوری که دوست داری بسازی اگه این ر ...

نه تا حالانرفتم این روزا هم به خاطر کرونا از خونه بیرون نمیرم ولی خیلی فکر کردم خیلی میگم کرونا تموم بشه لااقل برای خودم یه قدم بردارم یه قدم اینکه لااقل برم یه چی یاد بگیرم شاید یه زمانی تنها شدم لااقل بتونم یه کاری اتجام بدم 

چیز جدید نیست زندگی که فکر میکردم باید پراز عشق و علاقه باشه نیست احساس کمبود میکنم خیلییییی زیاد&nb ...

خدا نکنه افسرده بشی ،کسی که تصمیم گرفته خودتی اینا انتخابای خودتن اینکه قبولشون داری خیلی خوبه .پس خودت میتونی تصمیم بگیری زندگیت چطور باشه شاد باشی یاغمگین بی حوصله یا باحوصله .منم بیشتر اوقات همین جوری میشم بعد میگم کارهای خودم هستن که به اینجا رسیدم با اهنگ شاد و یکم ارایش وبه خودم رسیدن روحیه خودمو برمیگردونم 

دقیقا میدونی راه برگشت هم که باشه کجا میخواهی بری کجا رو داری که بری هیچ جا هیچ جا نیست که بتونی ارا ...

اره من ک خیلی داغون شدم چون نه میتونم برگردم ن میتونم ادامه بدم ب حدی رسیدم ک حالم از شوهرم بهم میخوره همه رو ازم گرفته و خودشم شده ملکه عذابم ک ن میتونم برگردم ن میتونم ادامه بدم حس میکنم یکی دستشو انداخته دور گلوم داره خفم میکنه

خدا نکنه افسرده بشی ،کسی که تصمیم گرفته خودتی اینا انتخابای خودتن اینکه قبولشون داری خیلی خوبه .پس خ ...

اینا دیگه خوبم نمیکنه با من با پسرم میرقصم با پسرم ارایش میکنم پسرم رنگ لباس رنگ رژ منو نظر میده خیلی جاها میگه مامان جذاب شدی بی نظیر شدی ولی همه اینا لحظه یی چند دقیقه بعد که اون لذت انی تموم میشه انگار منم پرت میشم به دنیای واقعی 

نه تا حالانرفتم این روزا هم به خاطر کرونا از خونه بیرون نمیرم ولی خیلی فکر کردم خیلی میگم کرونا تموم ...

اره عزیزم حتماً اینکارو بکن

الانم که تو خونه ای فیلمهایی که دوست داری یا اهنگایی که دوست داریو گوش بده

یا اگه به کاری علاقه داری ویدیو های آموزشی دربارش ببین هم سرگرم میشی هم یه چیز جدید یاد میگیری

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....

عزیزم هممونم همینیم ،چکار باید کرد باید خودمون رو بیخیال نشون بدیم و همه چیزرو بسپاریم بخدا

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
2706