2737
2734
عنوان

کسی IUD گذاشته؟

45982 بازدید | 98 پست
سلام دوستان
میشه لطفا اگه کسانی هستن که خودشون آی یو دی گذاشتن راهنماییم کنن که چه جوریه؟اذیت نداره برای کار گذاشتن و یا بعد از اون؟مخصوصا وقت نزدیکی؟
ببخشید که مجبورم توضیح بدم که بعدا دوستان تو راهنماییهاشون راه حلی که قبلا امتحان کردم رو بهم پیشنهاد ندن:
راستش من هیچ نوع قرصی به هم نمیسازه یعنی هم خیلی وحشتناک تمام سیستم بدنم رو به هم میریزه به طوری که کارم به بیمارستان میکشه و هم در پیشگیری از بارداری من موثر نیست(تجربه دو بار بارداری با وجود خوردن منظم قرص)حتی این قرصهای خارجی که هر ورقش 15 هزار تومنه هم.
شوشو خان هم مرتب غر میزنه و از اینکه با کاندوم نزدیکی کنه میناله،طبیعی هم که هم برای ما با وجود دو تا بچه به ریسکش نمیارزه و هم بنا به دلایلی اصلا نمیشه از این روش استفاده کرد
چند بار قرارا بود شوشو خان بره وازکتومی که هربار سرد شد
من هم چون سنم کمه قبول نمیکنن عملم کنن
حالا نمیدونم دیگه به غیر از آی یو دی راه دیگه ای هم هست یا نه؟
اینم بگم که از آی یو دی خیلی میترسم .....میترسم با توجه به اختلاف سایز من و شوشو یه کاری دستم بده
تو رو خدا اگه راهی به ذهنتون میرسه یا اگر تجربه ای مشابه من داشتید راهنماییم کنید
ممنون میشم
نمیدونم چرا هر وقت من یه سوالی میپرسم هیچکس نیست!!!!!!!!!
اما وقتی حرف مادر شوهر و ....فلان هنرپیشه و....فلان مشکل تو فلان جا میشه همه هستن
هیییییییییییییییییییییییییی
نمیدونم چرا هر وقت من یه سوالی میپرسم هیچکس نیست!!!!!!!!!
اما وقتی حرف مادر شوهر و ....فلان هنرپیشه و....فلان مشکل تو فلان جا میشه همه هستن
هیییییییییییییییییییییییییی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من میدمنم که تو رک در ناحیه ارنج یک بین میزارن که 99 % احتمال باروری رو از بین میبره
ولی نمیدونم ایران هم میکنن یا نه
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2728
2738
این پین ها رو که گفتی الان یادم افتاد که قبلا شنیدم نمیدونم هنوز هست یا نه؟ولی یادمه که میگفتن به خیلیها نمیسازه ودستهاشون ورم میکنه و ضایعات پوستی ایجاد میشه تو ناحیه پین؟
این پین ها رو که گفتی الان یادم افتاد که قبلا شنیدم نمیدونم هنوز هست یا نه؟ولی یادمه که میگفتن به خیلیها نمیسازه ودستهاشون ورم میکنه و ضایعات پوستی ایجاد میشه تو ناحیه پین؟
2706