2737
2734
کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ آخه یه بار ی دکتر داخلی گفت نصفش رو بده ولی کودکان گفت جذب نمیشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر می شد قرص بدی بهت می داد منم پسرم 2 سالشه هنوز باید بخوره با قزره چکون می دم و اینکه حتما خارجی شو بگیر تو این 2 سال دندون بچم اصلا شیاه نشده ولی دوستم که ایرانی می داد دندون بچش نابود شده

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
2740
پسر من همیشه فرورکیدز می خورد آلمانیه عالیه روش هم عکس بچه انداخته و نشون داده که دندونش سفید مونده

پسر من یه ماه دیگه سه سالشه دندوناشم سیاه شده این روش ها رو هم امتحان کردم ولی دیگه سیاه شده نمی خوام بدتر از این بشه . جیگیلی جون این قطره ای که گفتی طعم هم داره یعنی اصلا سیاه نمیشه
اصلا سیاه نمی شه دکتر پسر من با ایرانی مخالفه چون می گه خیلی دندون رو بد رنگ می کنه الان پسرم دوستل و یک ماهشخ از اول همینو خورده دندونشم هم سیاه نشد

من پسرم ۱۵ ماهشه. از ۱۰ ماهگی دیگه قطره آهن ندادم بهش. فقط عرق یونجه و بید رو روزی ۱استکان مخلوط میکنم و بهش میدم. مشکل کم خونی و کمبود وزن و از این چیزا هم براش پیش نیومد.
ببین عزیزم این داروهای شیمیایی همه ش عوارضه.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
2706