2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اولیش دختر خودم:
راحیل چهار سالشه
اون روز داشتم آرایش می کردم و بر خلاف همیشه که ملایم آرایش می کنم داشتم یه رژ قرمز میزدم که راحیل اومده توی اتاق و یه کم من رو نگاه کرده بعد میگه چرا قرمز زدی؟ برو همون صورتی رو بزن قشنگ تره.
من: مامان جان این حرفا برای سن شما خوب نیست.
راحیل: به من چه ربطی داره برای خودت می گم و عین بزرگترها سرش رو انداخت پایین و رفت بیرون
بچه که نیستن گودزیلان

من یه فرشته دارم که واقعا شیرینه

با اومدنش زندگیرو شیرین کرده

خوب یکمی شیطونی داره که اونم نمکشه دیگه
امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَرکَبَهُ کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود _____________________________________________________________ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2738
یا مثلا اون روز نون رو شکل تفنگ کرده به من شلیک کرده و من با کلی ادا و اطوار مردم
بعد رو کرده به من میگه پاشو خودت رو به موش مردگی نزن این فقط نون بود تفنگ نبود که مسخره بازی در می آری

مرسی گلم

خدا دختر گلتو برات نگهش داره
امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَرکَبَهُ کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود _____________________________________________________________ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2706