2737
2734
عنوان

ببخشید رنگ مدفوع نوزاد سه ماهه

12707 بازدید | 17 پست
سلام
دختر من از موقعی که واکسن دو ماهگی رو زده رنگ مدفوعش سبز پررنگ شده
دو روز یه بار مدفوع میکرد مدفوعش هم سفت بود
دکتر گفت اشکالی نداره
الان که سه ماهش شده روزی یک بار مدفوع میکنه ولی بازم سبز پررنگه
شنیدم رنگ مدفوع اگر سبز باشه نشونه ی سرما خوردگیه
یا تنها بازی کن یا یه همبازی خوب پیدا کن
سلام
من شنیدم اگه رنگ مدفوعش سبزباشه یعنی پهلوهاش سرما خورده و باید گرم نگهش داری
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)
پسر منم چند بار اینطوری شد و وقتی گرم نگهش داشتم خوب شد
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گاهی یک بار و گاهی هر دو روز یکبار
2738
2 ماه و 3 هفته
نگران نباش پسر من که بعضی اوقات تا 4 روز هم شکمش کار نمی کرد دکترش می گفت تا یک هفته اشکال نداره،بابت رنگش هم بعضی موقع ها اینطوری می شد که بزرگترها می گفتن پهلوهاش رو گرم نگه دار که منم گوش می کردم و اثر هم داشت.
مامان پارسا دکتر به من یه ژل داد گفت اگه تا دو یا سه روز پی پی نکرد با گوش پاک کن این ژل بزنم داخل مقعدش

چند بار امتحان کردم جواب داد

دکتر گفت تو این سن نباید ملین به بچه داد.

اگه پسر شما تا 3 یا4 روز پی پی نکرد دل درد میگیره گناه داره میخوای اسم ژل بهت بگم استفاده کنی.؟
یا تنها بازی کن یا یه همبازی خوب پیدا کن
2706