2737
2739
عنوان

زنی که خرج نداره... ارج نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1623653 بازدید | 48974 پست
ممنون عزیزم . اینو از وقتی رفتیم زیر ی سقف یا نامزدی یا عقد ازش بخوام??

بستگی به نظر سخصیت هم داره

بنظر من تو نامزدی اصلا درخواست نکن

تو عقد هم باز خودت میدونی

ولی کم و بیش وانمود کن که دوست داری واست هدیه بگیره یا مثلا خرید داری باهاش برو یا بگو سر راه میشه فلان چیزو واسم بگیری؟

بنظر من اواخر عقد و بعد از ازدواج صحبت کن واسه پول ماهانه و نیازات

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستی ک فرمودی مبلغ ماهیانه از اول زندگی.

شما توکدوم از مراحل زندگیتون هستید اگر دوستید اگر نامزدید اکر عقدیداگر زیر یه سقفید همه چیز فرق میکنه

بنابه رسم هرمنطقه وخانواده وشهر فرق داره

یکی بد میدونم ک مرد به دختر در دوران عقد ونامزدی پولی بده خرج میکنن ولی پول نه

ولی ما رسم داریم ک تا دختر و عقد میکنیم حتی محرمیت خرجش با پسره

سوالت کلی یه کوچولو ریزش کن تا بهترین روش رو بهت بگم

گلم

بعدهم اون دوست نازم ک میگید شما تجربتون رو بگو آخه من  دوسال دوست بودم باهمسر ۷سال توعقد بودم الان هم خداروشکر۳ساله سر زندگی ام خب مطلب برا گفتن خیلی زیاده

من جاهای دیگه ام کمک کسی خواسته باتوجه به دانستهای خودم کمک کردم

بنده رشته دانشگاهیم جرم شناسی ولی قبلش روانشناسی کودکان استثنایی 

بیشتر درسهامون انواع روانشناسی ها تغییر رفتار ومشاوره بودخ برای همین به خودم اجازه دخالت میدم واعلا جسارت نمیکنم اگر کسی مطلبی ازم نخواد

2731
بستگی به نظر سخصیت هم داره بنظر من تو نامزدی اصلا درخواست نکن تو عقد هم باز خودت میدونی ولی کم و ...

ممنون عزیز خیلی لطف کردی 

به خودم امدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل ب کسی بستن بود❤️ME❤️ 
دوستی ک فرمودی مبلغ ماهیانه از اول زندگی. شما توکدوم از مراحل زندگیتون هستید اگر دوستید اگر نامزدید ...

من الان نامزدم . نه رسم خاصی ما داریم نه اونا در این رابطه 

تو دوران نامزدی خیلی خرج نتراش اگرهدیه ای چیزی داد بهت خیلی تشکر کن یه جوری ک بخواد اینکارو تکرار کنه

بیرون اگر رفتید بذار اون برات خرج کنه تعارف رو بذار کنار ازاول براش عادت میشه ک زن من خرج داره

یبار ک بیرون بودید بازار رفتید به ایشون بگید نظرت راجب این روسری یا کیف و...چیه اگر نظرش مثبت بود با خوشحالی بگو ک منم خیلی دوسش دارم فقط نمیدونم قیمت چقدره بیا بریم بپرسم اگر دیدی ک تعارف زد و گفت برش دار من حساب میکنم دیگه نه نیار فقط با خوشحالی بگو واقعا اگر اینکارو کنی خوشحال میشم....

ولی  اگر دیدی ک به روی مبارک نیاورد البته اینم در نظرداشته باش ک پول داشته ونکرده یانه

بلد هست برای زنش خرج کنه یانه چون بعضی ها یاد ندارن

فک میکنن زن نیاز نداره واگر داره باید حتما بگن ک من به فلان چیز نیاز دارم واعلا ک علم غیب نداره بنده خدا

2740

بعضی آقایون خسیس نیستا ذاتا شاید خرج کردن رو بلد نیستن یا درست خرج کردن رو

من مثلاگاهن میشد همسرم جاهای بیخودی هزینه میکردمن گارد میگرفتم جلوش بعد دیدم اون مقصر نیست اون نمیدونه الان باید چطوری چ جور خرج کنه

سعی کردم باسلیقه خودم آشناش کنم وتاجایی هم باسلیقه ایشون نزدیک بشم الان خیلی بیشترخریدهامون چه موادغذایی چه لباس چه تفریح بهم شبیه شده

البته خب خیلی سال گذشت ولی من هیچ کس اطرافم نبود ک یادم بده ولی خودم با نگاه کردن به اشتباهات بقیه ورفتارهای درستشون یاد بگیرم چی کار کنم وچی کار نکنم

اینکه کسی بخواد شمارو با تجربهاش آشنا کنه واقعا یه قدم جلوتر رفتید وشاید از خیلی ها موفق تر عمل کنید وزودتربه مقصود برسید...

حالا برای پول توجیبی زوده البته من نمیدونم چند وقته از نامزدیتون میگذره یکم بیشتر بگو تا بهت یه راه ...

2 سال دوست بودیم 1 ساله تقریبا ک نامزدیم 

تاپیکی خوبه ک زنده باشه هرکی یه چیز بگه تأیید کنن رد کنن بزن تو سرو کله هم

سلام عزیزم خوبین من امروزبااین تاپیک اشناشدم اگه حداقل بخاطرمنم ک شده بیاین پست بزارین من ی ادم کاملابی تجربه توهمه چی ازتون میخوام تاجایی میتونین بهم کمک کنین 

چون من دونادختردارم میخوام حداقل کاری کنم اونامثل خودم نباشن

شوهرم درامدش خوبه ی کارتش دست منه هرموقع پولش تموم شه واریزمیکنه یعنی میتونم بگم ک ازادم ولی من فوق العاده بی تجربه م همش خرجای الکی میکنم چیزای بیخودمیخرم 

بهتون بگم شایدماهی ۴.۵تومن توکارتم پول خرج میشع ولی ی ادکلن گرون قیمت درست حسابی یالباسوکیف وکفش ندارم😓دوستان ازشمام خواهش میکنم هرکسی ک بلده بهم کمک کنه درضمن خریدخونه باخودشوهرمع پولای توکارت فقط براخودم وبچه هاس

زندگی رو دوست دارم باهمسروبچه هام  
سلام عزیزم خوبین من امروزبااین تاپیک اشناشدم اگه حداقل بخاطرمنم ک شده بیاین پست بزارین من ی ادم کامل ...

سلام به روی ماهت چشم،هرکاری داشتی من هستم.

فقط لطفا جز به جز بهم بگو تا بگم چی برات بهتره چون کلی باشه شاید نتونم دقیق درست بهت کمک کنم...

مثلا الان بگو مشکل اصلیت چیه جز به جز بگو

تفریح

لباس وپوشاک خودت

دخترای گلت

هدیه گرفتن

مراسمات

پس انداز 

زیبایی

و

و

و

فقط قبله اینا واسه من دعاکن شرایطمون خوب بشه بتونیم خونه بزرگ بگیریم ومثل شما صاحب دخترای ناز بشم

شده آرزوم

این خونه ام کوچیکه شوهرم میگه فعلا بچه نه😔

ممنون🤗

2706