2733
2734

سلام من چند بار به صورت غیر اگاهانه تجربه داشتم 

و بعد فهمیدم مدیوم هستم الان که دارم اگاهانه این کار رو میکنم بعضی جاها سوال دارم لطفا اگر کسی تجربه خروج اگاهانه داره بگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خیلی با خواب فرق داره  اول اینکه تجربیات من خیلی شفاف و با جزییات بودند و دوم اینکه تو خواب به ...

خب منم بعضی خوابام خیلی جزئیات دارن

و اینکه راستش بعضی وقتا رو خوابم کنترل دارم

یعنی مثل بیداریه فقط جسم نیست؟

من اولین بار که فکر میکردم بیدارم چون خسته نبودم که بخوام بخوابم خیلی حالت جذابیه تا تجربه نکنی نمیشه توضیحی براش داد 

اما کاملا با خواب فرق داره و سطح اگاهیتون خیلی بالاتره 

2740
میگن وقتی که اینکارو میکنید اگه نااگاهانه و بدون اطلاعات انجامش بدید زمینه برای روحای شیطانی فراهم م ...

نه همچین چیزایی نیست 

یا حداقل من تجربه نکردم 

ولی حضور دوتا فرشته رو کنارم حس میکنم همیشه 

نه همچین چیزایی نیست  یا حداقل من تجربه نکردم  ولی حضور دوتا فرشته رو کنارم حس میکنم همی ...

تو کتابه گفته بود از خدا بخواید از جسمتون محافظت کنه که این شیاطین نرن تو جسمتون

یعنی هیچ کس نیست تجربه داشته باشه🤔

یه بار تو خواب کنترل همه چی رو داشتم تو یه مسجد بودم خودم تعیین می کردم که کدوم سمت برم انگار که بیداری بود ولی مکانشو خودم تعیین نکرده بودم اختیار داشتم ولی جسمی در کار نبود

2706