2733
2734
دختر منم عفونت داشت سوالت چیه ؟
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه عکس رنگی لازم نداره سونو کلیه مگه نداده ؟

مثل سونوگرافی معمولیه عزیز
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
سونو داده تا عفونت به کلیه نزده باشه یا سنگ کلیه نداشته باشه

دختر من عفونتش به خاطر سنگ کلیه بوده

من سونو رنگی ندادم فکر نکنم برای یه عفونت سونو رنگی لازم باشه

ایشالا امروز ببری سونو کلیه اون یکی دیگه لازم نباشه
2740
پیش چه دکتری بردی ؟

گفت عفونتش خفیف.متخصص اطفال.
سونو از کلیه.عکس رنگی از کلیه ست مگه؟

چقد درمان عفونت میطوله؟چه داروهایی دادین؟

فعلآ دکتر فقط سفالکسین داد آخه جواب کشت ادرارش آماده نیست
واسه برگشت آرامش به زندگیم دعا کنید...
ایشالا که چیزی نیست دکتره زیادی دیگه سفت گرفته حالا ضرری نداره اگه خواستی سونو رنگی هم بده

داروش رو سر وقت بهش بده

درمانش فکر کنم یک هفته تا 10 روز بدش باید بازم ازمایش بده

راستی مایعات هم بهش زیاد بده و خوب بد از ادرار و پی پی بشورش و خشکش کن
14 روز درمان دارویی داشت.البته تو بیمارستان
بعد هم با سفالکسین تو خونه تا یه ماه باید میخورد
البته چون دخترم سنگ داشت

عفونت خفیف باشه زودتر خوب میشه.دیگه بستری نمیشه
نگران نباش
بعد تست کشت ادرار نوع باکتری شناسایی میشه آنتی بیوتیک مختص اون باکتری رو میده.درمان اولیه با سفالکسین هست
2706