2737
2734
پسرم دندون نداره ولی در کل تو خواب بشدت عرق میکنه ممکنه به خاطر کمبود ویتامین باشه؟ و دندونم به خاطر اون باشه؟

شب نیست که آهم به ثریا نرسد

از چشم ترم آب به دریا نرسد

می‌میرم از این لحظه که آیا روزی

دیدار به دیدار رسد یا نرسد.

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام عزیزم. پسر من هم تو خواب زیاد عرق میکرد دکترش گفت به خاطر کمبود ویتامین D هست و قطره ویتامین D مصرف میکنه الان خوب شده. اما دندونش رو نمیدونم علتش چیه. مگه پسرت چند وقتشه؟
جهان سوم جایی است که هر کسی بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه‌اش خراب می‌شود و هر کسی بخواهد خانه‌اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.
من شنیدم به خاطر کمبود ویتامین د هست نمی دونم درسته یانه
"ایران وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شده با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه گرمش نیس اتاق دماشو کنترل میکنم و هواش خوبه

از 4 ماهگی اینا اینطور بود

اللهم عجل لولیک الفرج

2738
نه طبیعی که نیست تو بچه ا متغییره

یکی ممکنه 4 ماهه دندون بیاره

اللهم عجل لولیک الفرج

8 ماه دیر نیست واسه دندون درآوردن. پسر من 9 ماهگی اولین دندونش زد بیرون

عزیزم عرق کردنش به خاطر کمبود ویتامین D چون پسر من بعد مصرف قطره الان خوب شده و دیگه عرق نمیکنه.
به نظر من به دکترش بگو تا براش قطره ویتامین تجویز کنه
جهان سوم جایی است که هر کسی بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه‌اش خراب می‌شود و هر کسی بخواهد خانه‌اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.
جشنواره اسباب بازی ها در سایت بایکس اغاز شد ! اراده ای از دنیای کودکان و سایت خرید گروهی بایکس با تخفیف های باور نکردنی !!
http://www.dktoys.ir
http://www.buyex.ir
گذشتن از سختی های پیش رو سخت از آنچه پشت سر گذاشته ایم تخواهد بود !!